108 AGENCY rozšiřuje spolupráci se společností Alza.cz

Alza.cz, přední český on-line prodejce počítačů, elektroniky a spotřebního zboží prodloužil smlouvu ve stávajících prostorách budov H2 a E a zajistil si tak příznivé nájemní podmínky v rámci velice atraktivní lokality v těsné blízkosti dálnice D10.

Přejednání prostor v jednom z největších logistických parků ve střední Evropě, P3 Parku Horní Počernice, navazuje na předchozí spolupráci společnosti Alza.cz se 108 AGENCY. Díky těmto úspěšným transakcím o celkové výměře přes 35 000 m2 tak má společnost Alza.cz zajištěny jak efektivnější nájemní podmínky ve stávajících prostorách v Horních Počernicích, tak také zcela nové skladové kapacity v Prologis Parku Úžice.

Díky novým možnostem skladování a příznivým podmínkám můžeme našim zákazníkům nadále poskytovat prvotřídní služby a dále si upevnit postavení lídra na českém trhu,“ uvedl Rudolf Žůrek, ředitel logistiky ve společnosti Alza.cz.

„Velice si vážíme pokračující spolupráce se společností Alza.cz. Možnost podílet se na dalším rozvoji společnosti vnímáme jako ocenění naší práce a věříme, že i do budoucna budeme mít příležitost přispět svými zkušenostmi k další efektivní expanzi společnosti,“ uvedl Jiří Klenk z průmyslového týmu realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY.

Alza.cz je přední český internetový prodejce elektroniky a spotřebního zboží. Rok 2016 byl pro společnost rekordní z pohledu meziročního nárůstui tržeb o 22%. Společnsot se v současné době zaměřuje také na zahraniční expanzi, uzemí Česka a Slovenska dále doplnila nová pobočka v maďarské Budapešti.

P3 Park Horní Počernice představuje jeden z největších logistických parků ve střední Evropě a aktuálně se může pochlubit 95% obsazeností. Tento park těží ze své výhodné polohy v blízkosti exitu 3 dálnice D10, která vede z Prahy na Mladou Boleslav a je jednou z důležitých tras do Německa. Areál je snadno dostupný hromadnou dopravou od stanice metra Černý Most a pro zvýšení komfortu cestujících je zde sedm autobusových zastávek. Železniční stanice je poté vzdálena necelý kilometr od parku.