www.108realestate.cz logo

Pronájem průmyslových prostor

Skladovými areály počínaje, přes distribuční a logistická centra až po hi-tech specializované výrobní závody, průmyslové nemovitosti představují základní stavební kámen rozvoje moderní ekonomiky. Díky dlouholetým zkušenostem v tomto oboru nabízíme klientům komplexní přehled o industriálním trhu v rámci regionu CEE.

Přehled služeb

Vyhledávání nemovitostí

Připravíme přehled odpovídajících prostor na základě vašich potřeb a aktuální situace na trhu. Dbáme na zajištění co nejširší nabídky s cílem objektivně posoudit a porovnat jednotlivé možnosti.

Pronájem prostor

Zprostředkování pronájmu či podnájmu prostor představuje nejčastěji poptávanou formu spolupráce. Seznámíme vás se situací na trhu, vybereme vhodné nemovitosti a zajistíme vám optimální nájemní podmínky.

Odhad nemovitosti

Kvalifikovaně zhodnotíme finanční aspekty konkrétní nemovitosti, stejně jako zanalyzujeme možnosti využitelnosti prostor k požadovaným účelům.

Právní služby

Spolupracujeme se zavedenou advokátní kanceláří a revidujeme veškeré náležitosti smluv, stejně jako je vytvoříme na míru konkrétnímu případu.

Konzultace a analýzy

Specifické studie vytvořené na míru. Vycházíme z exaktních dat a dlouholetých zkušeností. Díky tomu dokážeme zhodnotit různé aspekty pro kvalifikované rozhodování v rámci plánované transakce.

Strategie pronájmu

Určení vhodné strategie pronájmu je základem pro efektivní využití prostor. Ke každé nemovitosti přistupujeme individuálně. Vycházíme z aktuální situace na trhu a majiteli objektivně poradíme to nejlepší možné řešení.

Vyjednání nájemních podmínek

Plníme roli mediátora mezi smluvními stranami při nastavení podmínek budoucího nájemního vztahu. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme zajistit ty nejlepší podmínky.

Logistické studie

Identifikujeme rezervy v intralogistice a navrhneme kroky k optimalizaci, zvýšení provozní efektivity a dosažení úspor.

Hledáte vhodné skladové prostory?

Ozvěte se nám! Navrhneme vám ideální řešení.