Kancelářské prostory

Rozumíme potřebám klientů a máme dlouholeté zkušenosti s kancelářskými a obchodními prostory. Sledujeme trh, baví nás aplikovat nejnovější trendy a díky tomu jsme vždy o krok napřed před konkurencí. Specializujeme se na administrativní centra, kancelářské budovy a komerční areály v České republice, na Slovensku a v Maďarsku.

Přehled služeb

Vyhledání nemovitosti

Připravíme přehled odpovídajících prostor na základě vašich potřeb a aktuální situace na trhu. Dbáme na zajištění co nejširší nabídky s cílem objektivně posoudit a porovnat jednotlivé možnosti.

Pronájem prostor

Zprostředkování pronájmu či podnájmu prostor představuje nejčastěji poptávanou formu spolupráce. Seznámíme vás se situací na trhu, vybereme vhodné nemovitosti a zajistíme vám optimální nájemní podmínky.

Kapacitní studie

Zvolením optimálních dispozic zajistíme efektivní využití kancelářských prostor a eliminujeme negativní vlivy nepřesného fit-outu. Vhodně navržené zóny přispívají k dobrému pocitu a mají přímý vliv na pracovní pohodu zaměstnanců.

Konzultace a analýzy

Specifické studie vytvořené na míru. Vycházíme z exaktních dat a dlouholetých zkušeností. Díky tomu dokážeme zhodnotit různé aspekty pro kvalifikované rozhodování v rámci plánované transakce.

Právní služby

Spolupracujeme se zavedenou advokátní kanceláří a revidujeme veškeré náležitosti smluv, stejně jako je vytvoříme na míru konkrétnímu případu.

Vyjednání nájemních podmínek

Plníme roli mediátora mezi smluvními stranami při nastavení podmínek budoucího nájemního vztahu. Díky dlouholetým zkušenostem dokážeme zajistit ty nejlepší podmínky.