Správa nemovitostí

Bezproblémový a udržitelný provoz nemovitosti zvyšuje její hodnotu. Vyřešíme za vás všechny každodenní administrativní, technické a organizační záležitosti a vy se tak můžete soustředit na růst a rozvoj vašeho podnikání.

Administrativní správa

Pravidelná komunikace s nájemci, vč. správy nájemních smluv a dodatků. Součástí služby může být také správa bankovních garancí, budgeting či reporting dle požadavků vlastníka.

Technická správa

Zajistíme technický provoz, kontrolu nemovitosti a akční plán oprav. Postaráme se o plán revizních činností pro elektro, plyn, VZT, výtahy, požární ochranu, PO a BOZP.

Inženýring

Zajistíme komplexní projekční práce, vč. podrobného rozpracování technické dokumentace. Vyřešíme komunikaci s úřady a zajistíme technický dozor investora. Připravíme a postaráme se o veškerá potřebná povolení napříč lokalitami.

Stavební činnost

Provedeme stavební či rekonstrukční práce tzv. „na klíč“ dle přesných specifikacích klienta. Spolupracujeme s prověřenými stavebními partnery a garantujeme kvalitu provedené práce.

Pronájem

Zrevidujeme stávající strategii pronájmu a navrhneme nájemní podmínky. Aktivně nabízíme volné jednotky a komunikujeme s potenciálními nájemci včetně zajištění prohlídek prostor. 

Účetnictví

Účetní služby zahrnují evidenci faktur, případné urgence pozdních plateb či komunikaci s úřady. Samozřejmostí je také vyhotovení účetní závěrky dle odpovídajících standardů.

Zastupování klientů

Kompletní propagace projektu včetně komunikace s potenciálními zájemci, prezentace projektu třetím stranám a odměňování za úspěšné uzavření pronájmu. Vše včetně reportingu.

Hledáte kvalitního správce vaší nemovitosti?

Ozvěte se nám. Máme dlouhodobé zkušenosti.