www.108realestate.cz logo

Jsme 108!

Jsme 108 REAL ESTATE, realitně-konzultantská společnost, která se od roku 2009 zaměřuje výhradně na komerční nemovitosti.

S týmem odborníků se věnujeme pilování osobitého přístupu k našim klientům. Kombinujeme odborné znalosti a bohaté zkušenosti s férovostí a lidským přístupem.

V regionu střední a východní Evropy jsme od založení zobchodovali více než 9 milionů čtverečních metrů a vybudovali si tak silnou pozici mezi ostatními agenturami.

Klienti se na nás obracejí ohledně zprostředkování pronájmu a prodeje komerčních nemovitostí, investičního poradenství i marketingu a správy developerských projektů. Řadí se mezi ně převážně logistické, velkoobchodní i výrobní společnosti a firmy působící v oblasti e-commerce.

BNP Paribas Real Estate

Na konci roku 2021 jsme se stali výhradním aliančním partnerem BNP Paribas Real Estate pro Českou republiku. Díky této strategické akvizici jsme výrazně rozšířili tým konzultantů, nabídku služeb a země působení.

Rosteme

A to nejen co se týká objemu transakcí, počtu klientů nebo zprostředkovaných metrů čtverečních. Každým rokem získáváme nové zkušenosti a rozšiřujeme datovou základnu. To zásadním způsobem pomáhá naši klientům dělat ta správná rozhodnutí.

let na trhu
14
konzultantů
40
pronajato
3 319 732 m²
prodáno
5 696 756 m²

Naše poslání

Díky moderním technologiím a odbornému know-how zkracujeme cestu klientů k těm správným nemovitostem a zajišťujeme jejich efektivní a udržitelné využití.

Inovace

Jsme vždy o krok napřed. Jako inovátoři svého oboru pracujeme s nejnovějšími technologiemi a vyvíjíme nástroje, které pomáhají nám i klientům vybrat nejlepší řešení.

Osobní přístup

Spojujeme lidi, kteří mají o obor zájem a sdílejí stejné hodnoty. Zakládáme si na přátelské a otevřené firemní kultuře a na osobním přístupu stavíme i vztah s klienty.

Výsledky

Zaručujeme, že veškeré dohodnuté služby budou doručeny včas a v nejvyšší kvalitě. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčovými pilíři našeho podnikání.

108 osobností

Spojte se s naším odborným týmem