www.108realestate.cz logo

Komerční nemovitosti tvoří náš svět

Jsme přední česká realitně-poradenská společnost se zaměřením na komerční nemovitosti v regionu střední a východní Evropy. Našim skvělým klientům poskytujeme ucelené portfolio konzultantských služeb.

Pronájem prostor

Vyberte si z široké nabídky dostupných prostor na jednom z našich nabídkových portálů. Disponujeme databází více než 1 000 nemovitostí.

Pozemky

Poskytujeme komplexní poradenství související s komerčním zhodnocením pozemků. Asistujeme při vyhledávání, akvizici i developmentu.

Průzkum trhu

Data jsou pro nás klíčová. Přes deset let díky nim pomáháme našim klientům dělat ta správná rozhodnutí napříč všemi segmenty.

Investice

Seznámíme vás s investičními příležitostmi na realitním trhu a provedeme procesem celé transakce.

Projektový management

Poskytujeme komplexní služby projektového managementu pro všechny fáze výstavby vaší nemovitosti.

Logistické studie a 3PL poradenství

Připravíme podklady pro vaše strategické rozhodování. Vyhotovíme simulace pro optimální umístění skladu nebo výrobního závodu. Ukážeme vám rozmístění vhodného počtu vašich skladů včetně jejich kapacit, s možností návrhu vnitřního uspořádání. Veškeré  analýzy vytváříme v kontextu reálných lokalit na trhu včetně vazby na jejich časovou dostupnost.

Pro majitele

Správa nemovitostí

Zajištění každodenního bezproblémového provozu je klíčem ke zhodnocení nemovitosti a spokojeným nájemcům. Zaměřujeme se na facility i property management.

Pro majitele

Servis pro majitele nemovitostí

Pomůžeme se správným dispozičním řešením nemovitosti, nastavením nájemních podmínek a především obsadíme prostory spolehlivými nájemci.

pronajatých skladů
924
pronajatých kanceláří
271
pronajatých nemovitostí
3 319 732 m²
prodaných nemovitostí
5 696 756 m²

Jak nás hodnotí klienti?

Za BENTELER ČR s.r.o. bych chtěl vyjádřit spokojenost se službami poskytovanými společností 108 AGENCY. Oceňujeme konstruktivní spolupráci zaměřenou na vyhledání správných skladových prostor.

BENTELER

V návaznosti na úspěšné dokončení nového distribučního centra v Březhradu o celkové ploše 21 600 m² mohu plně doporučit služby průmyslového a investičního týmu 108 REAL ESTATE.

Milan Strieženec, AHOLD

MD Elektronik oceňuje proaktivní postoj poradenského týmu, který nám pomohl zlepšit podmínky leasingu ve vyhledávané lokalitě Plzně, kde jsme si pronajali 7 000 metrů čtverečních průmyslových ploch.

Václav Král, MD Elektronik

Hledáte prostory pro vaše podnikání?

Neváhejte nás kontaktovat.