Komerční nemovitosti tvoří náš svět

Jsme přední česká realitně-poradenská společnost se zaměřením na komerční nemovitosti v regionu střední a východní Evropy. Našim skvělým klientům poskytujeme ucelené portfolio konzultantských služeb.

Pronájem prostor

Vyberte si z široké nabídky dostupných prostor na jednom z našich nabídkových portálů. Disponujeme databází více než 1000 nemovitostí.

Pozemky

Poskytujeme komplexní poradenství související s komerčním zhodnocením pozemků. Asistujeme při vyhledávání, akvizici i developmentu.

Průzkum trhu

Data jsou pro nás klíčová. Přes deset let díky nim pomáháme našim klientům dělat ta správná rozhodnutí napříč všemi segmenty.

Investice

Seznámíme vás s investičními příležitostmi na realitním trhu a provedeme procesem celé transakce.

Pro majitele

Správa nemovitostí

Zajištění každodenního bezproblémového provozu je klíčem ke zhodnocení nemovitosti a spokojeným nájemcům. Zaměřujeme se na facility i property management.

Pro majitele

Servis pro majitele nemovitostí

Pomůžeme se správným dispozičním řešením nemovitosti, nastavením nájemních podmínek a především obsadíme prostory spolehlivými nájemci.

Pronajatých skladů
924
Pronajatých kanceláří
271
Pronajatých nemovitostí
3 319 732 m2
Prodaných nemovitostí
5 696 756 m2

Jak nás hodnotí klienti?

Za BENTELER ČR s.r.o. bych chtěl vyjádřit spokojenost se službami poskytovanými společností 108 AGENCY. Oceňujeme konstruktivní spolupráci zaměřenou na vyhledání správných skladových prostor.

BENTELER

V návaznosti na úspěšné dokončení nového distribučního centra v Březhradu o celkové ploše 21 600 m2 mohu plně doporučit služby průmyslového a investičního týmu 108 REAL ESTATE.

Milan Strieženec

MD Elektronik oceňuje proaktivní postoj poradenského týmu, který nám pomohl zlepšit podmínky leasingu ve vyhledávané lokalitě Plzně, kde jsme si pronajali 7 000 metrů čtverečních průmyslových ploch.

Václav Král

Hledáte prostory pro vaše podnikání?

Neváhejte nás kontaktovat.