www.108realestate.cz logo

Investice

Seznámíme vás s investičními příležitostmi na realitním trhu a provedeme procesem celé transakce. Naší specializací jsou výnosové nemovitosti, ale současně nabízíme i možnost akvizice vhodného pozemku s již připraveným developerským projektem či existující nemovitosti pro koncového uživatele. 

Přehled služeb

Due dilligence

Důkladně prověříme všechny aspekty plánované investice, abychom zkontrolovali investiční předpoklady a odhalili případná rizika.

Akviziční poradenství

Nabídneme komplexní poradenství k nalezení ideálního projektu za optimálních podmínek pro váš podnikatelský záměr.

Prodej nemovitosti

Poskytneme ucelený servis počínaje zvolením vhodné prodejní strategie na míru konkrétní nemovitosti, zhodnocením možností trhu a asistenci při jednání o prodeji.

Odhad nemovitosti

Poskytneme ucelený servis zahrnující zvolení vhodné prodejní strategie na míru konkrétní nemovitosti, zhodnocení možností trhu i asistenci při jednání o prodeji.

Vyhledávání nemovitosti

Připravíme přehled vhodných nemovitostí k akvizici a vybereme vhodné projekty na základě aktuální tržní situace pro další jednání.

Komplexní zastoupení při transakci

Koordinujeme proces prodeje nebo akvizice od strategie přes jednání až po odladění smlouvy s cílem minimalizovat rizika a dosáhnout těch nejlepších podmínek.

Konzultace a analýzy

Připravíme speciální studie na míru vašim potřebám a požadavkům, vycházíme z exaktních dat a našich zkušeností.

Chcete investovat do komerčních nemovitostí?

Víme i o neveřejných nabídkách.