www.108realestate.cz logo

Projektový management

Hledáte spolehlivého partnera pro váš stavební projekt? Postaráme se o celý proces - od počáteční idei přes tvorbu designu, realistického rozpočtu, tendrování vhodného dodavatele, až po realizaci a dodání v řádném termínu. Díky našim osvědčeným metodám minimalizujeme rizika, optimalizujeme časové plány a dbáme na trvalou hodnotu vašeho projektu. Ať už máte v plánu výstavbu nového objektu, stěhování firmy, rekonstrukci nebo jen potřebujete poradit s návrhem nemovitosti, jsme tu pro vás v jakékoliv fázi projektu.

Projektový management

Od sestavení týmu a definování rozpočtu a harmonogramu až po bezproblémový design, povolení, nákup, stavební dohled a hladký proces přestěhování – to vše s jasnou komunikací a reportováním v každém kroku.

Stavební poradenství

Poradíme se všemi aspekty výstavby - od posouzení před výstavbou, jako je hodnocení pozemku a financování, až po udržitelný design.

Certifikace WiredScore

Získejte certifikaci WiredScore a posuňte svou budovu na novou úroveň atraktivity a hodnoty pro investory a nájemníky.

Nákladové poradenství

Odborně spravujeme náklady, vyjednáváme o nabídkách a kontrolujeme změny, čímž minimalizujeme možnosti překročení rozpočtu. Zároveň efektivně řešíme problémy a varianty, aby váš projekt proběhl hladce a v souladu s plánem.

Poradenství v oblasti pracovního prostředí

Proces stěhování, nebo rekonstrukace kanceláří nemusí být příjmený. Zjistíme přesné potřeby vašich zaměstnanců pro efektivní pracovní prostředí a pomůžeme s komunikací během celého procesu.

Design & Build

Kompletní zkušenosti s projektováním a stavbou poskytujeme od návrhu designu a odhadu nákladů až po realizaci. To zahrnuje podrobnou dokumentaci, realizace fit-outu včetně pořízení nábytku a řízení stěhování.

Potřebujete kvalitní projektové řízení?

S námi bude váš stavební projekt bez starostí!