108 AGENCY rozšiřuje své služby. Nově vzniklé oddělení retailu povede Jana Pavlíčková

„Jsem ráda, že jsem dostala příležitost vést tuto novou divizi, kde budu mít prostor zúročit své mnohaleté zkušenosti z oblasti pronájmů komerčních prostor. Těším se na výzvy spojené s touto pozicí. Zajímají mě reálné představy klientů a doufám, že jim dokážeme co nejlépe vyhovět,” říká Jana Pavlíčková.

Jana Pavlíčková se na trhu nemovitostí pohybuje deset let a má za sebou bohaté zkušenosti z oblasti pronájmu komerčních realit. Od roku 2008 působila v oddělení zastupování nájemců ve společnosti CBRE, kde se během své pětileté působnosti věnovala korporátním klientům, jako jsou Accenture, Barclays, Certicon nebo Otis. V posledních dvou letech pracovala pro developerskou společnost Lordship.

„Pronájem obchodních prostor jsme do této doby řešili okrajově. Jsem rád, že můžeme v našem týmu přivítat Janu, která se bude jako první tomuto segmentu věnovat výhradně a očekáváme jak zvýšení podílu retail transakcí, tak posílení synergií u našich partnerů i v rámci 108,” doplňuje Jakub Holec, ředitel společnosti 108 AGENCY.