Nové pronájmy získané prostřednictvím portálu SKLADUJ.cz

Mezi nedávné největší transakce uskutečněné díky portálu SKLADUJ.cz patří například výrobní prostory o velikosti 3 200 m2 v pražské Uhříněvsi pro společnost BLK Servis, zabývající se montáží a pronájmy nábytku, úklidovými službami a skladováním. Přes 2 000 m2 si pronajal v průmyslovém areálu rovněž v Praze-Uhříněvsi výrobce velkoplošné grafiky Eclipse Print. Firma využívá nejmodernější technologie pro ofset, sítotisk a digitální tisk. Pronajaté prostory v areálu bývalého depa společnosti PPL v Bečovské ulici poslouží jako sklady a administrativní zázemí firmy. 108 AGENCY našla vyhovující prostory také pro společnost CS Cargo, která poskytuje kompletní služby v oblasti silniční, námořní, letecké a železniční dopravy a logistiky. V průmyslové zóně Triangle v Žatci bude mít sklady o velikosti 1 600 m2. V brněnském areálu Manag byl zajištěn pro předního tuzemského výrobce kancelářských potřeb, společnost Kampi Office Group, pronájem přes 1000 m2 skladových prostor včetně administrativního zázemí.

K dalším úspěchům na území Prahy patří i krátkodobý pronájem skladových prostor v Průmyslovém parku Harfa pro mezinárodní dopravní společnost Cyan Logistic nebo prodejní sklady v Horních Počernicích pro společnost Profilpas, předního italského výrobce podlahových profilů. Společnost Czech Ice Group, realizující lední show, bude nově využívat prostory v areálu Svazu českých a moravských výrobních družstev v Horních Počernicích pro skladování rekvizit. Nové depo společnosti Expres Van, která je součástí přepravní společnosti FOFR, sídlí díky 108 AGENCY v areálu Knotek v pražské Uhříněvsi. Další z pronájmů zprostředkovaných za pomoci portálu SKLADUJ.cz jsou například nové skladové a výrobní prostory v pražských Strašnicích pro grafické studio SOLVODesign.

Portál SKLADUJ.cz je úspěšný také v Olomouci, kde zajistil pronájem nového skladu pro globálního poskytovatele prémiových obalových služeb, společnost Deufol, v areálu Frol.

SKLADUJ.cz >