www.108realestate.cz logo

Novým CFO 108 AGENCY je Robert Sgariboldi

Robert Sgariboldi působil více než 18 let ve švýcarské nadnárodní logistické a přepravní společnosti Panalpina. V Panalpině se pohyboval od počátku jejího příchodu na český trh až do převzetí celé skupiny dánským konkurentem DSV. Během této doby zastával řadu rolí v provozním, obchodním a strategickém řízení společnosti na lokální i evropské úrovni. Jeho poslední rolí v Panalpině byla funkce generálního ředitele a jednatele pro Českou republiku a Slovensko.

„Tuto novou roli vnímám jako příležitost podpořit další úspěšný rozvoj 108 AGENCY v České republice a dalších státech, kam společnost plánuje expandovat. Se sektorem komerčních nemovitostí jsem se řadu let setkával ze strany uživatele a jsem velmi rád, že budu mít nyní možnost toto prostředí poznat hlouběji ze strany poskytovatele, resp. zprostředkovatele. 108 AGENCY má v Česku i na Slovensku skvělý tým uznávaných profesionálů a je mi velkou ctí doplnit jejich řady,“ říká ke změně svého působiště Robert Sgariboldi.

Po nástupu do 108 AGENCY bude mít Robert Sgariboldi z titulu CFO na starost finanční řízení firmy a podporu jejího dalšího obchodního rozvoje v rámci České republiky a celého regionu střední a východní Evropy, kam se chystá 108 AGENCY v následujících dvou letech expandovat.

„Robert přichází do 108 AGENCY s mnohaletou praxí z oblasti komerčních nemovitostí a jsem proto velmi rád, že se rozhodl rozšířit řady našeho týmu. Přináší s sebou zkušenosti s podnikovými financemi a řízením lidí, které pro nás budou velmi užitečné. Nejdůležitější jsou pro mě ovšem hodnoty, které s Robertem sdílíme a lidsky jsme si sedli. Věřím, že s Robertovou pomocí se 108 AGENCY stane silným hráčem v regionu celé střední a východní Evropy,“ uvedl Jakub Holec, CEO 108 AGENCY.