Prologis Park Prague-Airport přivítal společnost Bonami

Oslovila nás především lokalita budovy, neboť právě díky ní máme skvělý přístup k domácím i mezinárodním obchodním trasám, což přispívá k rychlému rozvoji našeho podnikání,“ řekl výkonný ředitel Bonami David Šiška. „Během tří let našeho podnikání jsme zaznamenali ohromný regionální úspěch, a proto si velmi ceníme možnosti expandovat v rámci parku i v budoucnu. Zároveň si vážíme vysoké technické úrovně budovy,“ dodal Šiška.

Uzavření smlouvy zprostředkoval průmyslový tým 108 AGENCY, který se v areálu nedávno podílel také na zajištění nájemních prostor o velikosti 18 000 m2 pro čínského provozovatele internetového obchodu. Budova DC1 v areálu Prologis Park Prague-Airport je nyní již plně pronajata.

Obchodování na internetu hraje i nadále v celkové poptávce po distribučních prostorách stále významnější roli – a to jak v České republice, tak v celém regionu,“ řekl ředitel pro pronájem a výstavbu Prologis pro Českou republiku a Slovensko Martin Baláž. „Strategie Prologis spočívá právě v nabídce snadno dostupných a flexibilních prostor. Naším cílem je takto uspokojit poptávku budoucích i stávajících zákazníků – ať už v odvětví internetového obchodu, tak v dalších oborech. To dokazuje i fakt, že je budova DC1 plně obsazena pouhý rok po jejím dokončení,“ doplnil Baláž.

Prologis Park Prague-Airport sestává aktuálně ze dvou budov o celkové rozloze 61 300 m2. Nachází se pouhých 5 minut od Letiště Václava Havla Praha a prostřednictvím dálnice D5 nabízí perfektní spojení s mezinárodními i domácími obchodními trasami.