Společnost ComGate má novou pobočku na Slovensku v areálu TMS Montys

Společnost dosud sídlila pouze v České republice, avšak s ohledem na rostoucí poptávku přicházející ze slovenského trhu se rozhodla otevřít novou pobočku přímo na Slovensku. "Vzhledem k postupnému rozšiřování našeho provozu se delší dobu potýkáme s nedostatkem skladovacích kapacit a stávající prostory v České republice nám již další expanzní plány neumožňovaly. Nový areál jsme zvolili především pro vysoký standard prostor a jejich vynikající obslužnost, díky níž také věříme, že se nám výrazně zjednoduší celý proces expedice zboží a také posilní postavení na slovenském trhu," řekl Ondřej Žák, ředitel divize logistiky společnosti ComGate.

Areál TMS Montys je výrobní a logistický areál o celkové rozloze téměř 18 000 m2. Nachází se v Ivance při Dunaji, odkud poskytuje výborné dopravní napojení na rychlostní komunikaci D1, ze které je také velmi dobře viditelný, jako i na mezinárodní letiště Milana Rastislava Štefánika. Umístění areálu v rostoucí komerční zóně umožňuje rovněž snadnou dopravní dostupnost do přilehlých městských částí Bratislavy. "Nabídka společnosti TMS Montys byla s ohledem na současnou nabídku trhu vysoce konkurenční a z hlediska požadavků klienta také nejpříznivější," uvedla Miroslava Šáchová z průmyslového týmu 108 AGENCY, která novou nájemní transakci zprostředkovala.

Společnost ComGate, a.s. se více než 15 let zaměřuje na akvizici zákazníků pro své klienty a růst jejich marketingových a obchodních úspěchů. Společnost poskytuje své služby v pěti divizích: Platební řešení, Call centrum, Marketing, IT systémy a Logistika nejen pro e-shopy. Díky bohatým zkušenostem v těchto oblastech poskytuje společnost svým klientům služby, při nichž na sebe vše dokonale navazuje. Více o společnosti ComGate na webových stránkách www.comgate.cz.