108 AGENCY obsazuje VGP Park Český Újezd

Nové nájemní smlouvy představují v souhrnném rozsahu skladové prostory s výměrou 10 341 m2. Zahrnují jak zahájení výstavby distribuční haly o rozloze 7 588 m2 pro významnou nadnárodní logistickou společnost, tak také předání již dokončených prostor v samostatné hale o rozloze 3 000 m2 společnosti FIA PRO TEAM, zabývající se výrobou kompletního sortimentu malířských potřeb.

Vážíme si vynikající spolupráce se společností VGP, díky které jsme mohli našim klientům nabídnout vhodné prostory v prvotřídním standardu a podílet se tak na vzniku nového areálu v Ústeckém kraji, který v současné době představuje velice žádanou lokalitu,“ uvedl Peter Kolenčík, senior consultant 108 AGENCY.

Areál VGP Park Český Újezd je rozvíjející se skladové a logistické centrum, umístěné v těsné blízkosti nedávno dokončené dálnice D8, tvořící spojnici mezi Prahou, Ústím nad Labem a dále pokračující do německých Drážďan. Právě s ohledem na nedávno dokončené, teprve druhé kompletní dálniční spojení mezi Prahou a Německem se jedná o velice atraktivní logistický park s výrazným růstovým potenciálem.