108 AGENCY Slovensko zvítězila na prestižních CIJ Awards 2019

15. ročník CIJ Awards 2019 se uskutečnil letos 21. listopadu 2019 v hotelu Grand Hotel River Park v Bratislavě. CIJ Awards jsou významnou událostí oceňování nejlepších projektů v oblasti komerčních nemovitostí, realitních týmů i samostatných profesionálů.

Tento rok 108 AGENCY Slovensko vyhrála ceny CIJ ve dvou kategoriích. Cenu Best Tenant získala díky zprostředkování pronájmu cca 5.650 m2 industriálních prostor v Panattoni Parku v Košicích pro největšího distributora tabákových výrobků na Slovensku společnost GGT. Díky tomuto dealu vstoupila developerská společnost Panattoni na slovenský trh a začala výstavbu nového industriálního parku na východě Slovenska.

Druhá kategorie, kde 108 AGENCY již podruhé po sobě uspěla je Best Warehouse Power Broker Team. 108 AGENCY díky skvělé prací Branislava Jendek, jednatele slovenské pobočky a jeho industriálního týmu obhájila výhru ceny z minulého roku.

Za velkým úspěchem slovenské pobočky na CIJ Awards již třetí rok po sobě stojí silný a šikovný tým a neustálá podpora a důvěra našich business partnerů, kterým chci touto cestou poděkovat. S celým týmem se už těšíme na výzvy, které s sebou přinese rok 2020,“ říká Branislav Jendek, jednatel 108 AGENCY Slovensko.