Novinky

108 REAL ESTATE dále expanduje v zemích střední a východní Evropy – nově bude radit developerům i investorům v Rumunsku

Po Slovensku, Maďarsku a vzdálenější Indii je Rumunsko dalším místem expanze realitně-konzultantské společnosti 108 REAL ESTATE, která letos slaví 15. výročí svého úspěšného působení na trhu nemovitostí. Rumunsko je racionálním pokračováním expanze 108 sledující především pohyb developerů, investorů a nájemců v oblasti průmyslových nemovitostí – výroby i logistiky. Rumunský realitní trh nabízí množství pozemků pro výstavbu, generuje velkou poptávku mezi nájemci a v důsledku znamená i vyšší výnos pro investory: tamní ekonomika s letošním predikovaným 3,5% růstem HDP nabízí stabilní hospodářské prostředí. 19 milionů obyvatel s rostoucími příjmy je pro mnohé společnosti zajímavou skupinou zákazníků.

Více

Společnost 108 REAL ESTATE expanduje do Indie – bude pomáhat evropským i americkým developerům

Poptávka mezi desítkami klientů-developerů a investorů z Evropy stojí za expanzí realitně-poradenské společnosti 108 REAL ESTATE do Indie. Její nová pobočka v tamní metropoli Dillí poskytne komplexní profesionální servis pro subjekty, které láká vstup na indický realitní trh. Nejde jen o investory nebo developery z CEE regionu – společnost se ke svému rozšíření na asijský kontinent rozhodla i na základě zájmu klientů z USA, Velké Británie a západoevropských zemí. V nich je 108 REAL ESTATE aktivní díky alianci s BNP Paribas Real Estate.

Více

Investiční tým 108 REAL ESTATE se připravuje na expanzi pod vedením Michala Diviše

Konsolidací a posílením týmu i kompetencí projde investiční tým české realitní a poradenské společnosti 108 REAL ESTATE. Stane se tak v režii jejího nového vedoucího, Michala Diviše. Michal, který se investicím v řadách 108 věnuje od roku 2017, se specializuje na pozemkový development, pozemkové transakce, investiční nákupy a prodeje především v segmentu průmyslových nemovitostí. S jeho povýšením z pozice senior associate dojde ke zvýšení efektivity práce celého týmu a tím i kvality služeb investičního oddělení. Michal povede pozemkový a transakční tým, oblast capital markets pak zůstane v režii ředitele celé společnosti, Jakuba Holce.

Více

Milionová výzva 108čky

Tým 108 AGENCY se již tradičně zavázal ujít 10,8 milionu kroků v měsíci červen pro dobrou věc. Společně jsme to dokázali a za uplynulých 30 dní jsme nachodili přes 13 milionů kroků! Nyní měníme nachozené kroky za peněžitou pomoc pro Zoliho z Maďarska.

Více

Lenka Šindelářová prezentovala na konferenci Udržitelnost a revitalizace budov

23. listopadu se v Domě Radost v Praze 3 uskutečnila konference k tématu Udržitelnost a revitalizace budov pořádaná Real Estate Academy ve spolupráci s Finským velvyslanectvím.

Více

108čka na nové adrese už od 1. prosince!

108 AGENCY se stěhuje do nových kanceláří. Od 1. 12. 2022 budeme sídlit v kancelářské části budovy PALLADIA na adrese Na Poříčí 1079/3a v Praze.

Více

Trendy v české logistice 2022: Kam směřují logistika a skladování v České republice?

Spolek SKLAD (Spolek Kompetentních Logistiků a Dodavatelů), jehož členem je 108 AGENCY, připravil jedinečný výzkum, který odhaluje trendy a vlivy formující trh české logistiky. Výsledkem je obsáhlá studie, která navazuje na úspěšné vydání z roku 2020.

Více

MILIONOVÁ VÝZVA 108ČKY

Společně jsme to dokázali a splnili červnovou výzvu 10,8 milionu kroků za 30 dní! Vybraná částka tentokrát poputuje na Slovensko a pomůže zpět na nohy Jozefovi.

Více

QUIKSILVER & ROXY SURFING CHAMPIONSHIP 2022

V týdnu od 18. do 25. června se na jihozápadě Francie uskuteční už 13. ročník surfařské soutěže QUIKSILVER & ROXY SURFING CHAMPIONSHIP. Akce se každoročně koná za hojné přítomnosti závodníků, ale i fanoušků tohoto sportu z celé České a Slovenské republiky. 108 AGENCY jako hrdý a dlouholetý partner u toho nemůže chybět!

Více