108 AGENCY získala prestižní ocenění CIJ Awards 2018 v Čechách i na Slovensku

14. ročník CIJ Awards 2018, který se konal tradičně na přelomu listopadu a prosince, ocenil nejlepší projekty v oblasti komerčních nemovitostí, jednotlivé realitní týmy i samotné profesionály.

Letos 108 AGENCY Slovensko vyhrála ceny CIJ ve dvou kategoriích. Cenu Best Warehouse Lease získala díky zprostředkování pronájmu cca. 40 000 m2 industriálních prostor v Senci, Nitře a Trnavě pro logistickou společnost Gefco. Pevné partnerství mezi společnostmi přispělo také k tomu, že v roce 2018 zvítězila 108 AGENCY Slovensko jako The Best Broker Power Broker Team, protože se jí podařilo na slovenském realitním trhu pronajmout celkem 120.000 m2. Tato ocenění by se neobešla bez skvělé práce Branislava Jendeka, jednatele slovenské pobočky 108 Agency.

108 AGENCY slavila úspěch také v Praze, kde se jí rovněž podařilo zvítězit ve dvou kategoriích. Industriální tým se stal potřetí za sebou The Best Warehouse Power Broker Team V roce 2018 108 AGENCY zprostředkovala na českém realitním trhu nájemní smlouvy na více než 340 000 m² industriálních a kancelářských prostor a uskutečnila prodej 1 700 000 m² komerčních nemovitostí. Cenu The Best Real Estate Leadership získal zakladatel a jednatel společnosti, Jakub Holec, za vynikající práci při rozvoji firmy.

“V první řadě bych rád poděkoval celému týmu 108 AGENCY. Bez jejich podpory a každodenní tvrdé práce by nebylo možné dosáhnout takových ocenění. Zároveň děkuji našim klientům za důvěru, kterou nám dávají. Velmi si toho vážím. CIJ Awards jsou pro nás velké povzbuzení a potvrzení, že naši práci děláme dobře. Je to ale zároveň velký závazek, abychom stále podávali ty nejlepší výsledky. Těším se na příští rok, kdy budeme moci pokračovat v naší práci a pokusíme se překonat sami sebe”, říká Jakub Holec, jednatel 108 AGENCY.