www.108realestate.cz logo

108 AGENCY zvítězila na prestižních CIJ Awards

CIJ, CEE & SEE, evropský realitní poskytovatel digitálních a tiskových zpráv, pořádal již 19. mezinárodní večer CIJ Awards v centru Prahy. Tyto ceny patří mezi nejvýznamnější události v oblasti komerčních nemovitostí v České republice. Letošní udílení se konalo 28. listopadu ve Slovanském domě.

Společnost 108 AGENCY byla nominována ve čtyřech kategoriích, z nichž se jí podařilo získat vítěznou sošku v kategorii Best Warehouse Real Estate Agency. Ocenění je udělováno za výsledky, kterých se firmě podaří dosáhnout za posledních 12 měsíců a navázala tak na úspěch slovenské pobočky z předešlého týdne, která si odnesla dvě vítězství v kategoriích Best Warehouse Power Broker Team a Best Tenant.

108 AGENCY během uplynulého roku uzavřela 73 smluv a zprostředkovala pronájem více než 235.000 m2 moderních průmyslových prostor a rovněž pronajala téměř 14.500 paletových míst. K nejúspěšnějším transakcím uzavřeným v během 12-ti měsíčního období patří pronájem 17.444 m2 skladových a 1.736 m2 kancelářských ploch v logistickém parku Logicor v Dobrovízi dopravní společnosti ECOLOGISTICS. Dále například zprostředkování 8.000 m2 pro společnost EMERGE, tato logistická hala bude sloužit k rozšíření výroby v CTParku Mladá Boleslav. Dalšími významnými transakcemi bylo zprostředkování pronájmu 13.682 m2 skladových prostor spolu s 361 m2 kanceláří společnosti ARDON SAFETY ve VGP Park Olomouc nebo nový pronájem 6.200 m2 průmyslových ploch včetně 550 m2 kanceláří pro společnost Hydroscand v CTPark Nový Jičín. Díky těmto a mnoha dalším uzavřeným obchodům společnost 108 AGENCY získala největší tržní podíl na českém trhu průmyslových nemovitostí.

„Říká se, že je těžší obhájit vítězství než vyhrát poprvé. Náš letošní úspěch vnímám jako potvrzení odborných kvalit a velmi si ocenění vážím, neboť konkurence byla obrovská. Rád bych poděkoval všem business partnerům za projevenou důvěru v naši práci a především celému týmu za velké nasazení, které 108 AGENCY neustále posouvá kupředu,“ říká Jakub Holec, zakladatel a CEO společnosti 108 AGENCY.