www.108realestate.cz logo

108čka na nové adrese už od 1. prosince!

PALLADIUM vyrostlo na pozemku bývalých kasáren Jiřího z Poděbrad na náměstí Republiky. Sloužil tady například Josef Kajetán Tyl, který zde napsal slova k písni Kde domov můj, která se později stala českou státní hymnou. Na počátku devadesátých let byla vyhlášena soutěž na prodej nemovitosti, jeho rekonstrukci a dostavbu. Vítězem se stala developerská společnost European Property Development. V květnu 2005 byla zahájena stavba a 25. října 2007 bylo PALLADIUM slavnostně otevřeno pro veřejnost. V roce 2015 odkoupila budovu hamburská společnost Union Investment.

Kancelářská část budovy PALLADIA je držitelem celosvětově nejrozšířenějšího certifikátu BREEAM, který hodnotí komplexně kvalitu budovy v 10 kategoriích: energie, zdraví a vnitřní prostředí, inovace, využití půdy, materiály, management, znečištění, doprava, odpad a voda. BREEAM má pětiúrovňovou hodnotící stupnici a PALLADIUM v ní dosáhlo stupně Excellent v rámci Asset Performance a stupně Very Good v Building Managementu.

Kanceláře v historickém centru Prahy mají strategickou polohu s výbornou dostupností, kde budeme mít naše klienty i partnery vždy na dosah ruky!