www.108realestate.cz logo

CTP podepsalo nové nájemní smlouvy v CTParcích Plzeň a Teplice

Jaroslav Kaizr, obchodní ředitel CTP podotýká: “Zajištění rozšíření prostor SGL o 26 500 m2 v CTParku Plzeň ukazuje, že se nám daří udržet pozitivní pracovní vztahy s našimi stávajícími nájemci. Dohoda s Spreadshirt je dalším v dlouhé řadě nových nájemců, kteří si vybrali CTPark Network jako místo pro rozšíření svého podnikání.

Martin Šumera, vedoucí oddělení průmyslových nemovitostí 108 AGENCY, která figurovala u obou případů jako realitní poradce, dodává: „Nové nájemní transakce dále potvrzují současnou vysokou aktivitu na trhu průmyslových nemovitostí. Oceňujeme pak flexibilní přístup společnosti CTP během obchodních jednání, díky kterému došlo k uzavření obou transakcí ve velmi krátkém čase.

O CTParku Plzeň

CTParkPlzeň je strategicky umístěn v blízkosti centra města Plzně, veřejné dopravy a nabízí snadný přístup k dálnici E50/D5 na Německo/Prahu. V této oblasti operuje řada velkých mezinárodních firem z nejrůznějších odvětví. Park je ideální především pro společnosti z oblasti high-tech, výzkumu a vývoje či regionální centra zabývající se výrobou produktů.

O CTParku Teplice

CTPark Teplice je strategicky umístěn 20 km od hranic s Německem na dálnici E55/D8 (ve směru Praha/ Drážďany), hlavním severojižním panevropském koridoru. Oblast disponuje vysokou hustotou zalidnění, dlouhou industriální tradicí a nadprůměrnou nezaměstnaností zajišťující dostupnost kvalifikované pracovní síly. Oproti sousednímu Německu zde jsou srovnatelně nižší mzdové a provozní náklady.

Holandská společnost CTP je vedoucím developerem komerčních nemovitostí v České republice, specializujícím se na výstavbu a správu high-tech průmyslových areálů pro přední mezinárodní a české společnosti, které investují do rozvoje stávajících nebo nových areálů ve strategických lokalitách ve střední a východní Evropě. Společnost CTP provozuje síť CTPark Network, největší integrovaný systém prémiových průmyslových areálů ve střední Evropě s pronajímatelnou plochou 2,5 milionu m2 v 60 strategických lokalitách.