Developer P3 postaví u D11 sklad pro společnost Exiteria

Společnost Exiteria má zastoupení v České republice, na Slovensku a v Maďarsku, kde provozuje e-shopy MABYT (www.mabyt.cz) a MT nábytek (www.mt-nabytek.cz). V České republice doposud působila v Brně, kde využívala sklad o rozloze 11 000 m2. Do své distribuční sítě nyní přidává Prahu, což společnosti umožní efektivnější a rychlejší zpracování objednávek. Exiteria nyní dočasně využívá prostory o rozloze 4 500 m2 v parku P3 Prague Horní Počernice a do parku P3 Prague D11 se přemístí po dokončení výstavby nové budovy v květnu 2016. Nová hala je stavěná dle specifických požadavků tohoto klienta P3, a to včetně nakládací techniky ideálně přizpůsobené typu rozvozových aut.

Tomáš Míček, ředitel společnosti P3 v České republice, v této věci uvedl: „Park P3 Prague D11 je velmi dobře situován. Získali jsme jej v roce 2014 a těší mě, že se nám daří ho úspěšně rozvíjet. V rámci parku P3 Prague D11 máme povolení k vybudování dalších 100 000 m2 průmyslových ploch, což znamená, že výstavbu jednotek na míru o velikosti 3 000 m2 až 40 000 m2 jsme schopni dodat za pouhých 6 měsíců.

Park P3 Prague D11 se nachází 8 km od nákupního Centra Černý Most, které je největší v České republice. Park vyniká skvělým dopravním spojením, neboť leží v blízkosti dálnice D11 a rychlostní silnice R10. Ve vzdálenosti pouhých 300 metrů od tohoto parku se navíc nachází železniční stanice a areál bude obsluhován i autobusovou linkou MHD.

Tato transakce dále potvrzuje současnou silnou aktivitu v oblasti e-commerce a zároveň důvěru klientů v kvalitní průmyslové prostory společnosti P3," řekl Ondřej Konopásek z realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY, jež se podílela na novém pronájmu.

Exiteria je lídrem on-line prodeje nábytku a bytových doplňků v České republice i na Slovensku, nyní připravuje otevření dalšího internetového obchodu v Maďarsku. Pod hlavičkou svých e-shopů MABYT a MT nábytek nabízí vybavení do celé domácnosti i kanceláří, disponuje vlastní autodopravou a zajišťuje další nadstandardní služby, jako jsou výnosy nebo montáže na místě určení. Exiteria v současné době zaměstnává 215 lidí. Více informací o společnosti naleznete na webu www.exiteria.cz.