www.108realestate.cz logo

Inovace se nevyhnou ani světu logistiky. Trendy představila konference Zóna logistika

„Vyšší kvalita a efektivita provozu logistických center bude v blízké budoucnosti spojená s roboty. Stane se zároveň východiskem ze situace na pracovním trhu, kdy není k dispozici dostatečný počet pracovníků,“ říká Martin Šumera, vedoucí průmyslového oddělení 108 AGENCY. Tato konzultační agentura, která patřila mezi partnery akce, působí v Česku a na Slovensku v oboru komerčních realit a její specializací jsou industriální i kancelářské prostory a podpora inovací z hlediska nemovitostí.

Na akci se představily nejzajímavější projekty firem, které otevřely nový logistický provoz nebo ve svých stávajících logistických provozech zavedly nové technologie. V soutěži s názvem Impuls Logistika zabodovaly také společnosti, které modernizovaly své procesy nebo vybavení, případně dodaly na trh inovativní logistický produkt nebo službu.

Logistika dnes patří mezi jedno z nejdůležitějších odvětví průmyslu, na kterém je postaveno zásobování celé lidské společnosti. Tomu se musí podřídit i mechanismy a procesy fungování. Ať už se jedná o technické standardy uvnitř a vně budov, provozní úspory, či vyšší kvalitu a efektivitu provozu,” dodává Šumera.

Zároveň pak zdůrazňuje jedinečnou příležitost k dalším progresivním změnám uvnitř firem, které se zabývají logistikou. „108 AGENCY jako expert na poradenství v oblasti komerčních realit dokáže poskytovat klientům komplexní řešení na všech úrovních. S potěšením uvítáme všechny zájemce o naše služby,” uzavírá téma Šumera.