Katarína Holcová rozšiřuje vedení společnosti 108 AGENCY a nastupuje na pozici Chief Commercial Officer

Katarína Holcová pracovala více než 12 let v britské společnosti SEGRO, která působí na českém trhu jako majitel, správce a developer moderních skladových prostor a lehkých průmyslových nemovitostí. Zastávala zde pozici Leasing managera a později Letting a Property managera. Katarína Holcová měla v SEGRU na starost komplexní správu obchodních případů, řešila vztahy nájemců s klienty a rozvoj parku v Hostivicích. Během řady let tak budovala a rozšiřovala svou praxi v oboru komerčních nemovitostí.

„Společnost 108 AGENCY je mi již od svého vzniku velmi blízká. Komerční nemovitosti jsou odvětvím, které prochází rychlým vývojem a jedná se o vysoce konkurenční prostředí. Těší mě, že se mohu připojit a zhodnotit mé dosavadní zkušenosti z mezinárodní developerské firmy. Mým hlavním cílem bude vytvořit těsnou spolupráci mezi týmem, abychom dokázali našim klientům poskytnout nejnovější trendy v oboru komerčních nemovitostí,“ uvádí Katarína Holcová.

Po nástupu do 108 AGENCY bude Katarína Holcová jako Chief Commercial Officer úzce spolupracovat s celým obchodním týmem a bude zodpovědná za jeho vedení. Její náplň práce bude zahrnovat i udržování a budování vztahů s klíčovými klienty.

Jakub Holec, CEO 108 AGENCY, říká: „Za poslední rok jsme významně posílili náš tým napříč Českou republikou i Slovenskem a rozrostlo se i vedení společnosti. Osobně mám velkou radost, že se nám společně daří budovat dobrou pověst a dokážeme zaujmout i profesionály s mnohaletými zkušenostmi v oboru.