Personální růst 108 AGENCY nebere konce

Pražská kancelář společnosti 108 AGENCY v reakci na rostoucí množství obchodních příležitostí posiluje napříč odděleními. Tým zaměřený na industriální nemovitosti do svých řad přivítal na pozici konzultanta Matěje Indru. Absolvent Fakulty stavební ČVUT dosud získával zkušenosti v oboru komerčních nemovitostí ve společnosti Amesbury, kde zodpovídal za správu logistických areálů. Ve 108 AGENCY bude mít na starost především klienty, poptávající skladové prostory v oblasti Prahy a okolí. Ve volném čase se Matěj aktivně věnuje sportu, cestování či zdokonalování znalostí ve vědomostních soutěžích.

Rozrůstá se také investiční oddělení. Po nedávném příchodu Michala Diviše, specialisty na pozemky a land development, se od června 2017 k týmu 108 AGENCY přidal Darek Vodehnal. Dříve působil v agentuře CzechInvest, kde pomáhal primárně zahraničním klientům z industriálního odvětví vyhledávat optimální lokality pro realizaci jejich investičních záměrů. Díky znalosti tuzemského realitního trhu a provázanosti kontaktů bude napomáhat k dalšímu rozvoji investičního oddělení. Darek se ve volném čase nejraději pohybuje na horách, ať už v sedle svého horského kola nebo v zimě na běžkách či sjezdovkách.

Rozvoj zcela nového obchodního projektu pod hlavičkou 108 AGENCY bude mít na starost Dušan Hříbal. Po absolvování bakalářského studijního programu Řízení podniku a podnikové finance na Vysoké škole finanční a správní se Dušan věnoval především rozvoji vlastních obchodních konceptů zaměřených na branding, inovace a marketing. Ve 108 AGENCY získal příležitost spojit své předchozí pracovní zkušenosti s rozsáhlými znalostmi společnosti z trhu komerčních nemovitostí. V nové platformě The Prostor tak bude klientům nabízet krátkodobé pronájmy komerčních prostor formou pop-up konceptů.

Novým členem společnosti se v oddělení kancelářských nemovitostí stává Alžběta Pastrnková. Jejím úkolem bude obchodní podpora brněnské pobočky 108 AGENCY. Alžběta je absolventkou magisterských studií na Masarykově univerzitě v Brně, se zaměřením na výuku matematiky. Mezi své zájmy řadí hudbu, cestování či lyžování.

Jak k personálním změnám uvádí Jakub Holec, managing director 108 AGENCY: „Jsme velice rádi, že se nám daří obsazovat nové pozice opravdu kvalifikovanými lidmi s výborným přehledem o trhu. V současné době je hledání nových zaměstnanců nelehkým úkolem, přesto jsme nemuseli polevit z našich požadavků. Strategií 108 AGENCY je poskytovat klientům prvotřídní servis, přičemž profesionalita je základním stavebním kamenem našeho úspěchu.“