Pomáháme pohybem

Sportovní klání proběhlo v sobotu 23. listopadu v prostorách UNYP arény – Podvinný mlýn. Tradiční charitativní akce SVOBODA & WILLIAMS CUP se tento rok zúčastnilo 12 týmů reprezentujících společnosti především z realitního segmentu. Vítězem futsalového turnaje, který zvedl and hlavu putovní pohár Svoboda & Williams, se stalo mužstvo společnosti Czech Sport Media.

Na stříbrném místě skončilo družstvo CBRE a bronzové medaile si odnesl tým Svoboda & Williams. Tyrkysový tým v těžké sportovní konkurenci vybojoval pěkné 8. místo. Díky dobrovolným příspěvkům zúčastněných společností a prodeji lístků do charitativní tomboly se letos podařilo vybrat rekordních 265 100 Kč. Částku symbolicky převzala ředitelka nadace Terezie Sverdlinová a ambasadorka projektu TERIBEAR Renata Langmannová. Celá suma poputuje na účet Nadace Terezy Maxové dětem, která od roku 1997 pomáhá znevýhodněným a opuštěným dětem a umožňuje každému z nich vyrůstat v rodině.

Máme velkou radost a děkujeme, že jsme mohli být součástí a přispět nejen finančním obnosem, ale i sportovními výkony a pozitivní náladou.