www.108realestate.cz logo

Portál SKLADUJ.cz má nově slovenskou verzi SKLADUJ.sk

SKLADUJ.sk je stejně jako český portál určen pro logistické operátory a majitele nemovitostí, kteří chtějí své nemovitosti pronajmout či prodat. Díky portálu mohou využívat bezplatnou inzerci a své nabídky prostor si zde sami částečně i spravovat. Výhodou portálu je rovněž snadná orientace a vyhledávání jednotlivých nemovitostí a služeb pro poptávající, jakož i možnost poradenství a konzultace se zástupci portálu. Web kromě klasické inzerce umožňuje svým inzerentům i široké možnosti v oblasti marketingové podpory jejich nemovitostí a služeb.

„Portál SKLADUJ.sk je ucelenou databází průmyslových nemovitostí všech kategorií a logistických služeb ve Slovenské republice. Cílem portálu je aktivně vyhledávat vhodné příležitosti pro majitele a pronajímatele prostor v rámci jejich nabídek a co nejlépe naplnit požadavky zájemců, kteří tyto prostory poptávají. Věříme, že se nám prostřednictvím tohoto portálu podaří dosahovat úspěšných transakcí jako je tomu u stejnojmenného portálu v České republice,“ říká Miroslava Šáchová, jednatelka slovenské pobočky 108 AGENCY.

Inspirací pro slovenskou verzi je portál SKLADUJ.cz, jehož správu převzala 108 AGENCY v roce 2013 od společnosti Logio a který úspěšně zprostředkoval řadu pronájmů po celé České republice. Mezi nedávno realizované transakce patří např. pronájem 3 300 m2 skladových prostor společnosti DACHSER v Břeclavi, nové nájemní prostory o celkové velikosti 8 000 m2 a 4 500 paletových míst pro německý potravinový řetězec v Horních Počernicích, Olomouci a Hostivici u Prahy či výstavba skladových prostor o ploše cca 5 000 m2 v CTParku Hradec Králové.

Díky portálu získal nové prostory o velikosti cca 1 500 m2 v Olomouci i poskytovatel logistických služeb K. Hartwall a prostory pro výrobu a sklad v Děčíně o ploše 2 700 m2 český výrobce obalových materiálů Sapril. Menší pronájmy byly zajištěny také pro společnosti RWE, GEA, Wellpack, Repro Interior, Moramedica, 3d fitness, Miluju Kokos nebo Antik nábytek.

108 AGENCY od poloviny loňského roku zajistila díky portálu SKLADUJ.cz více než 83 000 m2 průmyslových ploch.

www.skladuj.sk