www.108realestate.cz logo

Prologis Park Pilsen-Stenovice přivítal společnost Borgers

Rodinná společnost dodávající automobilové díly zahájila v nové budově provoz 1. května 2015. Přesto bude Prologis v nadcházejících měsících pokračovat v práci a prostory upravídle potřeb zákazníka.

Pro naše podnikání je důležitý snadný přístupk německým výrobcům OEM , stejně tak k regionálním obchodním cestám,“ řekl Lubor Šabacký, finanční ředitel Borgers, „Prologis Park Pilsen-Stenovicetyto požadavky splňuje.Uwe Hengstermann, generální ředitel Borgers, zdůraznil: „Abychom dokázali plnit požadavky zákazníků automobilového průmyslu, jako jsou metoda FiFo (první dovnitř, první ven), bezpečnost a zastřešení nakládací ploch, potřebovali jsme tomu přizpůsobit prostory. Jsme potěšeni, že Prologis našim požadavkům ochotně vyhověl.

V minulém roce jsme v regionu zaznamenali zvýšenou poptávku po distribučních a výrobních prostorách ze strany rostoucích firem vyrábějících díly pro automobilový průmysl,“ řekl Marek Muller, ředitel Prologis pro výstavbu a pronájem v České republice, „jsme potěšeni, že můžeme podpořit expanzi Borgers v regionu.

Transakci zprostředkovala realitní společnost 108 AGENCY.

Prologis Park Pilsen-Stenovice sestává z 58 500 metrů čtverečních moderních logistických a distribučních prostor. Po nedávno podepsané smlouvě na 3 000metrů čtverečních se Sony DADC je park nyní 100procentně pronajatý. Park se nachází pouhé dva kilometry od Plzně a prostřednictvím dálnice D5 je dobře napojen na národní a mezinárodní dopravní síť, což umožňuje efektivní distribuci na místní trhy i do sousedních zemí.

Prologis je s více než 865 000 metrů čtverečních logistických a průmyslových prostor jedním z předních poskytovatelů distribučních budov v České republice (k 31. březnu 2015).

Zdroj: bestcg.com