Společnost ČERVA si pronajme více než 31 000 m2 v Jenči u Prahy

Společnost ČERVA si vybrala 108 AGENCY pro vyhledání budoucích prostor pro své podnikání z několika realitních agentů. Finanční ředitel společnosti ČERVA Ing. Miroslav Pivrnec k tomu dodává: „108 AGENCY jsme zvolili pro její proaktivní přístup a velmi dobrou znalost trhu. Roli zde hrál i fakt, že je to česká společnost bez zahraničního vlastníka, což pro nás představovalo bonus nezávislosti a nestrannosti.“

108 AGENCY pro společnost ČERVA připravila detailní srovnání všech nabídek vhodných prostor na trhu, a to jak z hlediska obchodních podmínek, tak i z hlediska technických standardů. Společnost dále zajistila realizaci kompletního výběrového řízení na developera a společnosti ČERVA byla plně k dispozici od začátku jednání o nájemních podmínkách až do podpisu smlouvy o nájmu, konkrétně smlouvy o smlouvě budoucí. Prostory v Prologis Parku Prague-Airport budou sloužit jako nové sídlo a centrální sklad společnosti ČERVA v České republice.

ČERVA, velkoobchodní dodavatel osobních ochranných pracovních prostředků, nabízí mimořádně široké portfolio produktů s vysokou skladovou dostupností, kterou může garantovat díky centralizovanému skladu, stabilnímu týmu kvalifikovaných zaměstnanců a široké partnerské distribuční síti nejen v ČR, ale i v rámci EU. Zárukou stability firmy je její silné finanční zázemí a rovněž stabilní portfolio dodavatelů i zákazníků u nás i v zahraničí. V roce 2013 dosáhla společnost konsolidovaného obratu více než 3 miliardy korun.

Prologis Park Prague-Airport je nový logistický areál v Praze-západ, který nabízí na ploše 33 hektarů cca 132 000 m2 stavebního potenciálu pro průmyslové využití. Areál se nachází u exitu 7 z rychlostní silnice R6 pouhých 5 minut jízdy od Letiště Václava Havla. Je také výborně dostupný z Pražského okruhu a dálnice D5. Developerem projektu je americká společnost Prologis, která v České republice provozuje 8 průmyslových areálů s rozlohou více než 660 000 m2 (k 30. červnu 2014).