Společnost Werco si pronajímá poslední volný sklad na D1

Již delší dobu řešíme optimalizaci skladovacích kapacit, které budou pokrývat naše expanzní plány v rámci Evropy. Areál p.k.Solvent nabízí kvalitní prostory, jež nám umožní snížit náklady na dopravu, zprůhlednit stav zásob a věříme, že tak dojde k zefektivnění celého našeho dodavatelského řetězce," řekl Rudolf Runštuk, majitel společnosti Werco.

Areál je umístěn v zavedené logistické zóně přímo u výjezdu 15 z dálnice D1, čímž poskytuje výborné dopravní napojení na hlavní dálniční křižovatky. V současné době patří lokalita D1 v blízkosti Prahy mezi jednu z nejžádanějších ze strany logistických a distribučních firem a již delší dobu se potýká s nedostatkem volných prostor. Po příchodu společnosti Werco je zde stávající skladový potenciál vyčerpán.

Werco spol. s.r.o. je český výrobce a dodavatel zahradní techniky pohybující se na trhu již od roku 1994. Společnost působí prostřednictvím specializovaných poboček v České republice, na Slovenku a v Polsku a svůj sortiment dodává do více než 35 zemí po celém světě. Výrobky společnosti tvoří kvalitní zahradní technika vlastních i partnerských značek jako jsou například Hecht®, King Grill nebo United Power.

Při pronájmu prostor zastupoval majitele areálu průmyslový tým 108 AGENCY.