Společnost ZF TRW nově ve skladových prostorech v Trenčíně

Závod ZF TRW v Novom Meste nad Váhom je zaměřen převážně na osobní a provozní bezpečnost automobilů. „Po naplnění kapacity v Novom Meste nad Váhom jsme potřebovali najít nové prostory v blízkosti. Jsme velmi rádi, že kvalita našich produktů a rostoucí zájem klientů neutichá. Díky pernamentnímu růstu jsme potřebovali najít skladové prostory v blízkosti současného provozu, po analýze trhu jsme se rozhodli právě pro areál AU Optronics v Trenčíně."Zmiňuje Rudolf Danaj, purchasing manager společnosti ZF TRW.

Vyhledání nových prostor zajistil Branislav Jendek, managing partner a vedoucí průmyslového týmu 108 AGENCY Slovensko. „Jsme velice potěšeni, že společnost ZF TRW se na nás obrátila s důvěrou. Spolupráce byla pro nás velkou výzvou a jsme rádi, že jsme naplnili jejich očekávání. Budeme se těšit na další společné projekty do budoucna."

„Společnost ZF TRW je klient, jež zaplnil poslední volný prostor v našem areálu. Těší nás, že výroba na Slovensku má i nadále růstovou tendenci a my tak mohli poskytnout prostory zrovna tak etablované společnosti jakou je ZF TRW,"tvrdí pan Štefan Hrebík, asset manager společnosti AU Optronics Danfoss Power Solutions.