Stobart Automotive se přestěhovala do nového sídla v Praze 10

Společnost se přesunula do areálu v pražských Malešicích z nedalekých Štěrbohol. Pro změnu sídla se rozhodla z důvodu rozšíření svého provozu, kterému již předchozí areál kapacitně nevyhovoval. Nové sídlo společnosti čítá flotilu 137 nákladních vozidel značek typu Volvo, Scania nebo Mercedes-Benz. K vozovému parku náleží rovněž kancelářské prostory v přilehlé administrativní budově, které slouží jako zázemí pro zaměstnance a jsou odsud řízeny veškeré obchodní aktivity společnosti.

Areál společnosti V.K. INVEST se nachází v ulici U Stavoservisu v Praze 10-Malešicích, odkud je výborně dostupný z centra Prahy, Jižní spojky i Štěrboholské radiály. Nabízí kvalitní venkovní plochy, které jsou dnes v širším centrum Prahy a v tomto rozsahu k dispozici jen velmi zřídka. Areál je umístěn necelé dva kilometry od původního sídla společnosti a ta tím zůstává v lokalitě, kde je již etablována. S vyhledáním vhodného areálu pomáhal společnosti průmyslový tým 108 AGENCY.

Skupina Stobart Group je britský poskytovatel multimodálních dopravních a logistických řešení, která úspěšně působí ve Velké Británii, Irsku a dalších zemích Evropy. Společnost Stobart Automotive CZ, s.r.o. je zastoupením skupiny Stobart Group v České republice specializující se na přepravu osobních automobilů a automobilových komponentů, jež v zemích EU společně se svými sesterskými společnostmi přepraví více než 400 000 nových automobilů ročně.