108 AGENCY posiluje Marcel Metzger. Z pozice Senior Investment konzultanta bude řídit spolupráci s německými investory v ČR

Pomoci dalšímu růstu firmy má v České republice Marcel Metzger, který bude z nové pozice koordinovat investiční aktivity německých klientů a zahraničních fondů a částečně bude řešit i pronájem průmyslových nemovitostí. Marcel za svou kariéru nasbíral bohaté zkušenosti z investičního sektoru, především ve společnosti Cushman & Wakefield a následně v realitně-poradenské společnosti JLL.

Marcel Metzger pochází z Německa. Bakalářské studium oboru Ekonomika a Finance ukončil ve Frankfurtu nad Mohanem, magisterský obor Real Estate Investment a Finance vystudoval v Oxfordu ve Velké Británii. Svou profesní dráhu odstartoval v mnichovské realitní společnosti Drees & Sommer. Poté začal pracovat pro pražskou pobočku poradenské firmy Cushman & Wakefield na pozici Valuation Consultant. V roce 2018 přešel do finanční a poradenské společnosti JLL.

„Jsem nesmírně rád, že se mohu připojit k 108 AGENCY, české společnosti, která v posledních letech zaznamenala mimořádný úspěch a rychlý růst. Očekávám, že v řadách zkušeného a dobře zaběhnutého Investment teamu, bude mou rolí a výzvou hledání způsobu, jak prorazit v nových oblastech pro další rozvoj společnosti. Jsem přesvědčen, že díky zkušenostem 108 AGENCY z českého a slovenského trhu a mé dosavadní pracovní praxi z mezinárodního prostředí, jsme schopni zpřístupnit nové a vzrušující příležitosti pro naše mezinárodní klienty a posílit náš dosah napříč Evropou,“ uvádí Marcel Metzger.

„Velice nás těší, že můžeme v našem týmu přivítat Marcela, který má cenné zkušenosti z investičního a realitního prostředí. Díky Marcelovi budeme blíže zahraničním firmám, které působí v Česku a bude reprezentovat 108 AGENCY před klienty z německy mluvících zemí. Díky jeho přítomnosti také navážeme na započatou spolupráci s Česko-německou obchodní komorou,“ říká Ondřej Konopásek, associate director ve společnosti 108 AGENCY.