108 AGENCY posiluje oddělení marketingu

Denisa Mašková si své pracovní portfolio začala budovat již na vysoké škole obor Sociální a mediální komunikace. Profesní dovednosti si dále rozšiřovala v Geometry Global, největší aktivační agentuře působící po celém světě, u firmy Český Caparol a u neziskové organizace Dobrá rodina. Na konci února přišla do 108 AGENCY po působení v eventové agentuře JAD Productions s.r.o. a ujala se pozice marketing specialist, konkrétně se zaměřením na eventy a interní a externí komunikaci.

Od března 2019 se k týmu 108 AGENCY přidala Karolína Skalková. Absolventka Masarykovy univerzity získávala praxi v oddělení marketingu a obchodu v mezinárodních společnostech se zaměřením na strojírenství a finance. Do 108 AGENCY si přináší zkušenosti z developerské a investiční společnosti Unibail-Rodamco-Westfield. Zodpovědná bude za veškeré marketingové aktivity společnosti se zaměřením na PR a online marketing.

Celý marketingový tým se bude společně věnovat i projektům Skladuj.cz, Investuj.cz, Najdikancelare.cz a BigBoxLocator.com, které jsou součástí skupiny 108 AGENCY.

Ondřej Konopásek, associate director zodpovědný za komplexní rozvoj skupiny 108, uvádí k personálním změnám: „Neustále rozvíjíme své aktivity, připravujeme nové projekty a nutným krokem je tedy i rozšíření marketingového týmu. Denisa a Karolína jsou vítanou posilou a jejich zkušenosti pomohou posunout značku 108 AGENCY zase o kus dále.“

Díky tomuto kroku se tým 108 AGENCY rozroste na celkový počet 25 odborníků, kteří jsou schopni poskytovat klientům komplexní řešení založená na mnohaletých zkušenostech a podrobných znalostech trhu a oboru.