108 AGENCY rozšiřuje tým profesionálů

Rozrůstat se budeme i po Novém roce. Na pozici Senior Consultant v Industriálním oddělení v lednu přivítáme Janu Slavíkovou. Jana na trhu průmyslových nemovitostí působí již řadu let a zkušenosti sbírala v několika mezinárodních společnostech jako jsou Cushman & Wakefield nebo JLL. Posílí ale i kancelářský tým 108ičky, kam na pozici Senior Consultant nastupuje Jana Pavlíčková. Jana k nám přichází ze strany developera, kde se ve společnosti Lordship starala o pronájem kancelářských a obchodních ploch.

„Lidé jsou základní stavební kámen každé společnosti, a proto mne velmi těší, že naše řady se rozšiřují o další profesionály. Věřím, že i díky nim se nám podaří v příštím roce posunout 108 AGENCY zase o kus dál a nabízené služby budou na ještě vyšší úrovni.“ dodává k aktuálním personálním změnám jednatel společnosti, Jakub Holec.

Několik židlí je u nás stále volných, pokud Vás tedy zajímá práce v real-estate, podívejte se na naše webové stránky, kde v sekci „kariéra“ najdete aktuální volné pozice. Těšíme se Vás!