108 AGENCY se stala již potřetí v řadě držitelem ocenění HOF Awards 2021

Šestý ročník slavnostního udílení cen HOF Awards 2021 se uskutečnil 23. září v Prague Marriott Hotel jako součást konference CEDEM. Na základě vítězství v soutěži CIJ Awards 2020 v několika kategoriích se 108 AGENCY probojovala do finále a získala prvenství v kategorii Best Industrial/Warehouse Real Estate Agency již třetí rok v řadě.

V průběhu posledních dvanácti měsíců společnost pronajala více než 85.000 m2 skladových prostor na Slovensku. Mezi nejúspěšnější transakce zde patří například zajištění pronájmu 25.000 m2 v Sihoť Park Trenčín pro společnost MAN, pronájem 15.400 m2 pro Dedoles v parku P3 Senec či pronájem 9.000 m2 společnosti Berlin Brands Group v GLP Park Bratislava Senec.

V České republice přesáhla 108 AGENCY zprostředkování pronájmu o rozloze 103.000 m2. Nejvýznamnějšími transakcemi je pronájem více než 8.000 m2 v Prologis Park Prague-Airport společnosti DSV Solutions, pronájem 7.828 m2 společnosti Toyota Material Handling CZ v Prologis Park Prague-Rudná nebo prodloužení pronájmu 5.342 m2 pro Country Life v Prologis Park Prague-Rudná.

Maďarská pobočka 108 AGENCY zprostředkovala za toto období pronájem více než 42.000 m2. Významnými transakcemi je zajištění expanze 6.508 m2 pro společnost Flextronics v parku Prologis Park Budapest-Gyál či přejednání 3.422 m2 pro KS Spedition v Prologis Park Budapest-Sziget. V zastoupení developera Prologis zajistila prodej pozemku o rozloze 76 ha společnosti Futureal ve městě Fót.

108 AGENCY pokrývá celou Českou republiku, Slovensko a od loňského roku i Maďarsko. Pobočky ve všech zemích spolu úzce spolupracují a intenzivně rozšiřují tým profesionálů. Další novinkou uvedenou v roce 2020 je „108 průmyslová mapa“ – denně aktualizovaná aplikace, která usnadňuje uživatelům orientaci v aktuální nabídce průmyslových prostor v rámci České republiky a od letošního podzimu i na Slovensku. 108 AGENCY tak dlouhodobě buduje pozici lídra na trhu zprostředkování komerčních nemovitostí prostřednictvím zkušeného týmu a data-driven přístupu.

„Děkuji celému týmu 108 AGENCY za skvěle odvedenou práci, všem našim klientům za vloženou důvěru a business partnerům za neustálou podporu. Jsem nesmírně rád, že se nám již třetí rok v řadě podařilo obhájit titul Nejlepší průmyslové agentury na trhu. Konkurence je každý rok velmi silná, a to víc mě těší, že díky tvrdé práci a týmovému duchu jsme toto ocenění dokázali opět získat. Zároveň je to však pro nás velký závazek a výzva do budoucna neustále zlepšovat naše služby, abychom dokázali uspět i příští rok,“ říká Jakub Holec, zakladatel a CEO 108 AGENCY.

„Navzdory těžké situaci, v níž se v roce 2020 ocitl celý svět, mohu zhodnotit tento rok jako úspěšný. Jsem hrdý na svůj tým, který dokázal obhájit opětovné vítězství z minulých let a flexibilně se přizpůsobil novým podmínkám. Získáním tohoto ocenění se nadále potvrzuje výborná pozice 108 AGENCY na trhu poradenství v oblasti komerčních nemovitostí. Děkujeme našim business partnerům a věrným klientům za projevenou důvěru a těšíme se na nové výzvy, které přinesou další roky,“ říká Branislav Jendek, Managing Director slovenské 108 AGENCY.

108 AGENCY se v prestižní realitní soutěži ve střední Evropě CIJ Awards pravidelně umisťuje na předních pozicích již od roku 2015. Česká i slovenská pobočka zvítězila v průběhu posledních čtyř let hned v několika kategoriích. V roce 2018 například vyhrála 108 AGENCY Slovensko cenu CIJ Best Warehouse Lease za zprostředkování pronájmu industriálních prostor o rozloze cca 40.000 m2.

Ocenění Hall of Fame Awards je vyvrcholením celé série CIJ Awards. Proti sobě zde stojí vítězné projekty a společnosti z celé střední a východní Evropy a soutěží spolu o cenu Best of the Best HOF Awards. Každý rok se nominují vítězové z předchozích CIJ Awards. Tyto série soutěží se konají v České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.