108 AGENCY zajistila nové pronájmy průmyslových prostor

Pro Logik, českou společnost s vlastní reklamní a marketingovou agenturou, profesionálním grafickým studiem, samostatným vývojovým oddělením pro design a konstrukci obalů a nástrojů podpory prodeje a největší tiskárenský komplex v České republice, zajistila 108 AGENCY pronájem cca 4 400 m2 skladovacích prostor v areálu Svazu českých a moravských výrobních družstev. Společnost Logik převzala prostory po společnosti TRW, předního výrobce a dodavatele dílů pro automobilový průmysl, která se v areálu v Horních Počernicích soustředila na výrobu volantů.

108 AGENCY v tomtéž areálu nedávno zprostředkovala pronájem skladových prostor pro společnost realizující lední show Czech Ice Group a spolupracovala na pronájmu prostor pro výhradního distributora dekorativních a profesionálních produktů pro stěny a podlahy italských značek Decor Italia.

Pro společnost holdingového typu První Žateckou (součást koncernu Agrofert), která se specializuje zejména na správu a rozvoj majetkových účastí v ovládaných podnicích, zajistila 108 AGENCY krátkodobý pronájem téměř 1 600 m2 v Přestanově v Ústeckém kraji.

V nedávné době se průmyslový tým 108 AGENCY podílel také na prodeji Logistického parku R6 společnosti Skanska. Areál o celkové rozloze téměř 33 hektarů koupil developer a provozovatel logistických nemovitostí Prologis. Logistický park se nachází 5 minut jízdy od mezinárodního Letiště Václava Havla u dálnice R6 a je výborně dopravně dostupný z Pražského okruhu a dálnice D5 spojující Prahu s Německem. Areál nabízí možnosti pro další výstavbu a lze jej tak zvětšit o více než 132 tisíc m2.