www.108realestate.cz logo

108 AGENCY zlatým partnerem na konferenci LOG-IN

Cílem konference LOG-IN bylo informovat a inspirovat logistické profesionály k novým a inovativním řešením a zároveň jim poskytnout prostor na navázání nových obchodních kontaktů.

Branislav Jendek – Managing Director 108 AGENCY Slovensko událost slavnostně zahájil a později se zúčastnil odborné panelové diskuse na aktuální téma LAST MILE LOGISTICS. Hlavní otázky, které se řešily, se týkaly zvyšujících se nároků zákazníků, kteří chtějí mít objednané zboží co nejdříve ve svých domovech. Rovněž se řešilo, jaké jsou prognózy doručování zboží v budoucnu, např. pokud města úplně zakáží auta se spalovacím motorem.

Součástí podpory inovací v logistice je i ocenění těch nejlepších inovací ze slovenského logistického trhu za uplynulý rok. Nová Ocenění LOG-IN byly předány na galavečeru po skončení odborného programu. Na slavnostním ceremoniálu, který moderovala Veronika Radoslava Ostrihoňová z TV Markíza, byli vyhlášeni vítězové ve třech kategoriích: Technická a technologická inovace roku, Projektová inovace roku (odborným garantem ocenění byl Branislav Jendek ze 108 AGENCY) a Fachman roku.

‚‚Konference tohoto typu rádi podporujeme. Jsou skvělou příležitostí setkat se s celou komunitou na jednom místě. Záleží nám na tom, abychom si vyměňovali informace, které všichni umíme využít v byznyse,‘‘ uzavírá Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.