Český prodejce koření GurmEko se stěhuje do nového sídla v Radonicích u Prahy

Naše společnost se stále rozvíjí, jako se rozvíjejí potřeby a požadavky našich klientů. Pro nové prostory jsme se rozhodli především z důvodu postupného rozšiřování našeho provozu a kdy nám stávající areál expanzní záměry dále již neumožňuje,“ uvedl Jan Jelínek, výkonný ředitel a prokurista společnosti GurmEko a dodal: „Nový areál nám kromě dostatečné skladové kapacity nabízí moderní prostory a flexibilitu, což je také v souladu s celkovou strategií a dalším posunem společnosti.“ Společnost v současné době působí v průmyslovém areálu v pražských Čakovicích.

Areál společnosti Almani tvoří moderní skladové a administrativní prostory o velikosti 8 740 metrů čtverečních, dalších přibližně 5 000 metrů čtverečních se zde plánuje v brzké době vybudovat. Areál je situován v obci Radonice v okrese Praha-východ, odkud je výborně dostupný z dálnice D10 jako i veřejnou hromadnou dopravou. „Areál se nachází nedaleko původního sídla společnosti, a ta tím zůstává v lokalitě, ve které je etablována. Zároveň je umístěn v blízkosti hranic hlavního města, ale již na území Středočeského kraje, a jsou zde tak i příznivé podmínky pro podporu podnikání v rámci evropských dotačních programů,“ dodal Marek Sýkora z průmyslového týmu realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY, která nový pronájem zprostředkovala.

GurmEko s.r.o. je ryze česká společnost založená v roce 1991, která se zabývá výrobou, dovozem a prodejem celého spektra základních druhů koření včetně exotických, kořenících směsí, konveniencí a dalších doplňkových potravinových přípravků. Zákazníky společnosti tvoří široká řada gastronomických provozů, velkoobchodů, maloobchodů, specializovaných prodejen a podniků potravinářského průmyslu. Společnost sídlí v České republice, pobočky má na Slovensku a v Maďarsku.