www.108realestate.cz logo

HyperMedia si pronajímá nový sklad u D1, spustí zde projekt HyperOdvoz

S novým projektem HyperOdvoz vstupuje HyperMedia do off-line světa, který propojí s on-line prostředím, v němž vyniká dlouholetými zkušenostmi. Zákazníci se mohou těšit na komplexní službu, která se zaměří na efektivní prodej jejich nepotřebných věcí zahrnující široké spektrum zboží. Zajistíme kompletní prodejní proces od vyzvednutí zboží u zákazníka, zpracování inzerce, tržního ocenění po samotný prodej a následný přesun finančních prostředků zákazníkovi,“ uvedl Petr Beneš, zakladatel a výkonný ředitel společnosti HyperMedia. „Přidanou hodnotu a v českém prostředí unikátní konkurenční výhodu, ze které budou těžit především zákazníci, spatřujeme v tom, že zboží sami na místě vyzvedneme a zabalíme, přičemž zde není žádný limit jeho váhy či rozměrů,“ dodal. Společnost se dosud věnovala výhradně provozu internetových portálů a on-line marketingu silně zaměřeného na oslovení kvalitní cílové skupiny. S novým projektem tak rozšiřuje své aktivity mimo jiné o logistickou činnost.

Areál společnosti Tescoma je skladové a administrativní centrum, které nabízí celkem 3 245 metrů čtverečních moderních prostor. Nachází se v obci Nupaky v těsné blízkosti dálnice D1, Exit 8, odkud je výborně dostupné osobní i nákladní dopravou. „Jednu z hlavních rolí pro výběr areálu společnosti Tescoma hrála stávající vybavenost prostor. Areál disponuje řadou moderních skladových technologií a je vhodný pro uskladnění různého typu a velikosti zboží. To také přímo odpovídá požadavkům nového projektu společnosti HyperMedia,“ řekl Marek Sýkora z průmyslového týmu 108 AGENCY, která nájemní transakci zprostředkovala.

HyperMedia, a.s. je ryze česká internetová společnost založená v roce 2003. Prvním projektem společnosti byl portál HyperInzerce.cz, v současné době největší český inzertní portál. Mezi její další významné projekty patří například portál HyperSlevy.cz, HyperReality.cz, TopRecepty.cz nebo AdresarFirem.cz. Hlavní činnost společnosti představuje internetový marketing, zastupování webů a provozování internetových portálů. V této oblasti se dnes řadí k nejvýraznějším hráčům na českém trhu a z hlediska návštěvnosti patří do top deseti nejvyhledávanějších firem. Společnost vlastní a zastupuje desítky portálů, které si poměrně rychle získaly vysokou oblibu. Portály se v současnosti těší milionům návštěv měsíčně a mají více než dva miliony registrovaných uživatelů, jejichž počet se neustále zvyšuje. Více o společnosti HyperMedia na webových stránkách www.hypermedia.cz.