Kolaudační party nových office prostorů 108 AGENCY

Minulý měsíc se 108 AGENCY spolu s partnerskou společností Edgar Baker přestěhovala do nových prostor na Hodžově náměstí 1/a do budovy Astoria Palace hned naproti prezidentskému paláci v Bratislavě.

Na počest této velké změny se konala party na otevření nových prostor, kde byli pozváni všichni naši nejvýznamnější klienti a obchodní partneři z oblasti logistiky, e-commerce, architektury, práva a samozřejmě HR.

Celý večer se nesl ve znamení příjemné a uvolněné atmosféry s krásnými výhledy na Staré Město Bratislavy doplněn zajímavými rozhovory. K tomu dopomohl i velmi chutný catering a prezentace vlastních vín panem Tomášem Bonem ze společnosti Regus.

Z nových kanceláří máme velkou radost. Je to pozitivní změna, která posunula firmu vpřed v efektivitě práce, sdružila tým a rovněž zlepšila synergie a využívání zdrojů informací mezi 108 AGENCY a personální agenturou Edgar Baker. Určitě chceme pokračovat v péči o naše zákazníky a fanoušky a setkávat se s nimi tak často, jak jen to je možné, dodává Branislav Jendek, Managing Director 108 AGENCY Slovensko.