Komerční areál Carrier v Horních Počernicích má nového majitele

Areál o celkové rozloze 12 621 m2 sestává z administrativní budovy, dvojice skladových hal doplněných nezbytnou manipulační plochou a parkingem. Souhrnně poskytuje 4 822 m2 užitných zastřešených ploch a nabízí možnost další výstavby v rámci pozemku.

Prodej zajišťovala díky exkluzivnímu mandátu společnost 108 AGENCY, přičemž akvizici areálu bez nájemců uskutečnil privátní koncový uživatel. „Oblast Horních Počernic je velice atraktivní pro široké spektrum investorů, kteří zde hledají vhodné skladové a logistické prostory s dobrou dopravní dostupností,“ uvedl Marek Votava z poradenské společnosti 108 AGENCY. „Benefitem areálu společnosti Carrier je navíc také možná další výstavba či vhodný mix administrativních a skladových ploch,“ dodal Votava.

Komerční areál Carrier je umístěn na křižovatce ulic Ve Žlíbku a V Slavětíně v Praze 20 – Horních Počernicích. Poskytuje výborné dopravní napojení na dálnici D11 a dále přes Pražský okruh také dálnice D10 či D1. Zároveň je dobře dostupný hromadnou dopravou ze stanice metra B Černý Most. K areálu náleží více než 60 parkovacích míst. Okolí tvoří převážně obchodní a průmyslová zástavba.