MC Syncro - nové výrobní prostory v průmyslovém areálu Prologis Park Nitra

Výstavba nových prostor již započala, stavební práce budou ukončeny v Q1/2018. MC Syncro hodlá své nové výrobní prostory využívat k montáži kol výhradně pro Jaguar Land Rover v Nitře. V první fázi provozu bude potřeba obsadit čtyřicet pracovních míst, v nejbližších letech se dá očekávat až dvojnásobný nárůst výroby a s tím související potřeba dalších pracovníků. Jedná se o jednoho z prvních oficiálních dodavatelů výrobního závodu Jaguar Land Rover. Tuto transakci zajistil Branislav Jendek, managing partner a vedoucí industriálního oddělení slovenské 108 AGENCY.

Společnost MC Syncro tímto otvírá svou druhou provozovnu na Slovensku, která stejně jako ta bratislavská stojí přímo vedle automobilového závodu. „Jsme velmi rádi, že kvalita našich služeb přesvědčila JLR, který si nás tak vybral za svého dodavatele. Po detailní analýze jsme se rozhodli umístit naší novou výrobu v Prologis Park Nitra, což nám umožňuje nabídnout nejefektivnější řešení pro našeho klienta, společnsot Jaaguar Land Rover," zmiňuje Milan Porubský, ředitel společnosti MC Syncro na Slovensku.

Vyhledání nových prostor zajistil Branislav Jendek ze společnosti 108 AGENCY. „Těší nás, že se automobilový segment na Slovensku stále rozvíjí a že přední hráči důvěřují značce 108 AGENCY. Spolupráce s MC Syncro pro nás byla velkou výzvou a jsme velice rádi, že jsme splnili očekávání. Věříme, že na tuto spolupráci navážeme i v budoucnu," říká Braňo Jendek, managing partner společnosti108 AGENCY Slovensko.

„Jsme velice potěšeni, že si společnost MC Syncro vybrala právě Prologis Park Nitra jako vhodné místo pro jejich další výrobu. Pronajali jsme jim flexibilní prostory s možností postupného rozšíření," tvrdí Martin Stratov, Senior Leasing and Development Manager Slovakia.

Prologis Park Nitra

Průmyslový areál Prologis Park Nitra je situován přímo vedle závodu Jaguár Land Rover, v nitranské části Drážovce jen 100 km východně od Bratislavy. Poloha parku nabízí nejen bezproblémový přístup k plánovanému automobilovému závodu v sousedství, ale i do hlavního města, či sousedních států jako jsou Rakousko, Německo, Česká republika, Polsko a Maďarsko. V parku jsou aktuálně ve výstavbě 2 haly o celkové rozloze 62.000 metrů čtverečních, další development je plánován na 33.000 metrů čtverečních.

MCSyncro

Společnost MC Syncro je společný podnik firem Michelin a Continental s dlouholetou zkušeností v oblasti montáže automobilových kol a jejich dodávky přímo na montážní linky automobilek. Společnost disponuje 20 závody na 4 kontinentech, v Evropě je lídrem trhu.