Michal Diviš a Žaneta Kachlířová – nové posily pražské kanceláře

Michal Diviš (39) se stává novou posilou naší partnerské společnosti 108 Investment Advisory. Z pozice senior consultant investičního oddělení má nově na starosti komerční pozemky v regionu CEE. „Michal nastoupil do 108 Investment Advisory na seniorní pozici k rozvoji land developmentu zejména v oblasti logistiky a průmyslu v ČR. Michal má dlouholeté zkušenosti s přípravou komerčních pozemků, scelování větších území. Chceme nabídnout klientům kompletní servis v oblasti land developmentu, od vyhledání lokality, jejího zasmluvnění, prověření inženýrských sítí a územního plánu, až po možné zajištění územního rozhodnutí a zobchodování pozemků,“ komentoval Michalův nástup Jan Hospodář, partner společnosti 108 Investment Advisory.

Michal úspěšně absolvoval magisterské studium na Zemědělské fakultě Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích, konkrétně obor Pozemkové úpravy a převody nemovitostí. Jeho pracovní zkušenosti zahrnují pozici manažera akvizic v developerské společnosti EKOSPOL, dále pozici obchodního ředitele developera REA 2007. Do konce loňského roku působil jako projektový manažer ve stavební firmě BauPoint. Ze zajímavých projektů, na kterých se Michal podílel, lze zmínit rezidentní projekt Dalejské výhledy v pražských Stodůlkách, zainvestování 88 stavebních parcel v Poděbradech či výstavbu obchodních jednotek Decathlon na Slovensku. Michal ovládá anglický jazyk a mezi jeho koníčky patří hudba, fotbal, tenis, jízda na horském kole či snowboardu.

Novým členem společnosti se stává rovněž Žaneta Kachlířová (33), jejíž zodpovědností bude především zajištění administrativní agendy kancelářského oddělení, spolupráce na kancelářských projektech, komunikace s partnery či klienty a celková podpora stávajícího office týmu. „Jelikož cítíme obrovské příležitosti na trhu kancelářských nemovitostí, rozhodli jsme se po letech rozšířit naše kancelářské oddělení. Žaneta se bude primárně soustředit na centrum Prahy, bude také pravou rukou svým kolegům Kateřině Kotnové a Ondřeji Straširybkovi. Žaneta je komunikativní a přátelská. Jsme si jisti, že do 108ičky skvěle zapadne a věříme, že se jí u nás bude líbit,“ uvedl Jakub Holec, managing director 108 AGENCY.

Žaneta vystudovala Integrovanou střední školu se zaměřením na hotelnictví a cestovní ruch. Náklonnost k cestování ji však neopustila ani po studiích, pracovala na několika postech v předních v českých cestovních kancelářích a agenturách. Od roku 2011 působila jako vedoucí pobočky CK Exim Tours. Žaneta hovoří plynně anglicky. Svůj volný čas ráda věnuje především rodině, dále také sportovním aktivitám jako badmintonu, plavání či józe.