Náš klient Vacuumlabs se stěhuje do nových a inspirativních kanceláří

Vývoj trhu kanceláří v Bratislavě vnímáme stále pozitivně i díky rychle se rozvíjející lokalitě City Business District, v níž během dvou let vyrostlo více než 120.000 m2 kanceláří. V lokalitě BCD má však výrazné zastoupení i rezidenční a retail segment.

Časová a prostorová flexibilita, technologicky moderní a inspirativní prostředí nového developmentu nabízí stabilní základnu pro mladé společnosti hlavně z prostředí IT, o čemž svědčí i poslední transakce na trhu kancelářských prostor. Nároky zaměstnanců i díky nové linii mileniálů jsou stále více pestrobarevnější, na to musí zaměstnavatelé okamžitě reagovat.

„Náš klient, společnost Vacuumlabs, je krásným příkladem toho, jak by měla moderní IT firma fungovat. Přívlastky slovenská, globální a supermoderní nahradili přívlastkem "naše" o čemž svědčí i základní pilíře, na kterých firma buduje svou domovskou flotilu mladých vývojářů v oblasti fintech a crypto,“ říká Michal Rudinský, Head of Office ze 108 AGENCY.

Vacuumlabs je progresivně přemýšlející a inspirativní společnost, která zajišťuje pro své zaměstnance kreativní pracovní prostředí zahrnující posilovnu a relax zóny.

Samuel Hapák, CEO společnosti Vacuumlabs popisuje spolupráci se 108 AGENCY: „Je to dobrý pocit, když celý tým kráčí směrem ke stejnému cíli. Jsme pevně přesvědčeni, že tím, že opravdu nechceme najít nejlepší prostor obecně, ale nejlepší prostor pro nás, se Michal Rudinský a 108 AGENCY staly součástí týmu a měli výrazný vliv na úspěch výběrového řízení našeho centrálního sídla. Jsme rádi, že dokázali plně porozumět našim požadavkům a vyhlídkám a efektivně nás provedli tímto dobrodružstvím.“