www.108realestate.cz logo

Nový centrální sklad pod vlaštovčími křídly společnosti Den Braven v Prešově

Den Braven, dodavatel inteligentních stavebních řešení, patří k lídrům trhu stavebního odvětví a stále hledá nové možnosti, jak se přiblížit zákazníkům převážné prostřednictvím široké nabídky produktů dostupných skladem, kvalitním materiálům, nejmodernějším technickým mechanismem, poradenství a propracované logistice.

„Již delší dobu řešíme optimalizaci skladových kapacit, jež by pokryly naše plány expanze v rámci východního Slovenska. Stěhování do nových prostor na míru představuje další etapu rozvoje naší firmy. Zvolené řešení nám umožní soustředit všechny doposud využívané skladové prostory do jedné lokality, zefektivnit provoz a nabídnout svým klientům větší kapacitu a flexibilitu při zajištění dodávek,“ zmiňuje Kamila Moráveková, výkonná ředitelka Den Braven Slovensko.

„Společnost Den Braven potřebovala zefektivnit a zkonsolidovat existující sklady na východním Slovensku. Společnosti jsme doporučili průmyslový park Logistické centrum Petrovany, který nabídl řešení na míru s možností budoucí expanze. Spolupráce s Den Braven pro nás byla výzvou a jsme velice potěšeni, že jsme splnili očekávání. Věříme, že na tuto spolupráci v budoucnu navážeme.“ Uvádí Miroslava Šáchová, managing director realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY Slovensko.

Logistické centrum Petrovany je etablovaným průmyslným parkem východního Slovenska. „Těší nás, že se na nás s důvěrou obracejí velké nadnárodní společnosti, kterým umíme poskytnout potřebná řešení. Pro společnost Den Braven stavíme skladové prostory s ADR vestavkem. Vážíme si, že jsou našimi nájemci.“ Zmiňuje Peter Hrinko, konatel společnosti Chemako, jež je vlastníkem parku.

Holandská společnost Den Braven patří už více jak čtyřicet let k předním světovým výrobcům tmelů, silikonů, polyuretanových montážních pěn a technických aerosolů nejvyšší kvality. Dceřiná společnost na Slovensku funguje od roku 1993.

Logistické centrum Petrovany leží poblíž Prešova, u sjezdu na dálnici u Košic. V parku působí několik nadnárodních společností jako např. PPG Deco, TESCO apod.