Provozovatel portálu Top-obaly.cz si pronajímá 2 800 m2 ve VGP Park Brno-Rajhrad

Společnost v současné době sídlí v průmyslovém areálu v Brně-Horních Heršpicích, který z kapacitních důvodů provozu společnosti již nevyhovuje. „Vzhledem k postupnému rozšiřování našeho provozu se delší dobu potýkáme s nedostatkem skladovacích kapacit a stávající prostory nám již další expanzní plány neumožňují. Nový areál jsme zvolili především pro vysoký standard prostor a jejich vynikající obslužnost, díky níž také věříme, že se nám výrazně zjednoduší celý proces expedice zboží,“ řekl Dominik Řihák, jednatel společnosti SECUPACK.

VGP Park Brno-Rajhrad je moderní logistický areál, jenž vlastní mezinárodní developerská společnost VGP. Areál nabízí celkem 32 000 m2 komerčních prostor třídy „A“ vhodných především pro skladování a výrobní činnost. Nachází se ve městě Rajhrad v okrese Brno-venkov, odkud poskytuje výborné dopravní napojení na rychlostní komunikaci I/52, ze které je také velmi dobře viditelný, jako i na mezinárodní letiště Brno-Tuřany. Umístění areálu v rostoucí komerční zóně umožňuje rovněž snadnou dopravní dostupnost do přilehlých městských částí Brna. „Nabídka společnosti VGP byla s ohledem na současnou nabídku trhu vysoce konkurenční a z hlediska požadavků klienta také nejpříznivější. Důležitou roli pro výběr rajhradského areálu hrál rovněž fakt, že stávajícím nájemcem je zde jeden z obchodních partnerů společnosti SECUPACK,“ uvedl Marek Sýkora z průmyslového týmu 108 AGENCY, která novou nájemní transakci zprostředkovala.

SECUPACK s.r.o. je mladá dynamická společnost založená v roce 2008, jež se specializuje na distribuci moderních obalových materiálů a kancelářských potřeb. Do sortimentu společnosti patří široká řada různých typů kartonových krabic, obálek, lepicích pásek nebo například tašek. Společnost je provozovatelem internetových portálů Top-obaly.cz a Top-obaly.sk, které jsou jedním z hlavních prodejních míst zboží. Portály jsou dostupné na webových stránkách www.top-obaly.cz a www.top-obaly.sk.