www.108realestate.cz logo

QUIKSILVER & ROXY SURFING CHAMPIONSHIP 2019

Akce se konala za hojné přítomnosti závodníků z celé České a Slovenské republiky. 108 AGENCY jako hrdý a dlouholetý partner nechyběla. Účastnili jsme se tohoto populárního eventu prostřednictvím našeho kolegy Marcela Metzgera, který 108ičku reprezentoval.

Na konci závodu byl vyhlášen Český a Slovenský mistr v surfingu. Popáté v řadě byla otevřena i kategorie dětí do 14 let a nechyběla ani štafeta týmů nebo hromadný závod v pádlování. Speciální cena byla předána i za nejlepší odjetou vlnu.

Šampionát je výzvou pro všechny české a slovenské surfaře, kteří si chtějí poměřit své síly a prožít nezapomenutelné chvíle u oceánu nebo na pláži. Je určený pro muže i ženy a součástí akce je tradičně i surfová škola. Tu mohou využít jak všichni začátečníci, tak i zkušenější surfaři, kteří by si rádi zdokonalili své dovednosti. Formát závodů je osvědčený a totožný s tím, který používá světová organizace World Surf League stojící za největšími surfovými závody.

Letošní událost spojila dohromady mnoho účastníků z obou zemí, kteří byli doslova naladěni na stejnou vlnu. Máme velkou radost, že jsme mohli být součástí i letošního ročníku a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.