Trocha sportu pro dobrou věc

V uvolněné sportovní atmosféře a za příjemného počasí se mezi sebou na písku utkaly týmy dvaceti devíti společností, včetně devítičlenného týmu 108 AGENCY. Hráči na turnaj poctivě a pravidelně trénovali. Tým ve složení Karolína Skalková, Ondřej Konopásek, Matěj Indra, Marcel Metzger, Monika Linhartová, Martina Nielsen, Štefan Ličartovský, Marek Sýkora a Miloslav Uhlíř vybojoval ve výsledku deváté až šestnácté pořadí. V turnaji zvítězila společnost P3, na druhém místě se umístili hráči ze Savills a na třetím místě Capexus. Výtěžek z dobročinné akce věnovala pořádající firma JLL Nadačnímu fondu Slunce pro všechny na podporu sportovních a rehabilitačních aktivit žáků a dospělých s handicapem. Vybralo se krásných 270 000 Kč.

„Máme obrovskou radost a děkujeme, že jsme mohli být součástí a přispět nejen finančním obnosem, sportovními výkony ale také dobrou náladou, která celý turnaj provázela,“ vyjádřili se ke společné akci hráči.

O nadačním fondu

Nadační fond byl založen v únoru 2002 za účelem podpory dětí a dospělých se speciálními potřebami. Fond zaštiťuje především Soukromou mateřskou, základní a střední školu ve Stochově a Centrum služeb Slunce všem v Unhošti. Kromě toho se nadační fond zabývá příjmem materiálních darů a jejich následným rozdělováním mezi organizace, které pracují s dětmi a dospělými se speciálními potřebami a poskytováním finančních příspěvků těmto organizacím i jednotlivcům.