www.108realestate.cz logo

Účetnictví on-line nově sídlí v budově Technopark v Praze 5

Pro nové prostory jsme se rozhodli z důvodu postupného rozšiřování našeho provozu a kdy předchozí budova nám již další expanzní plány neumožňovala. Velmi oceňujeme přístup správy objektu Technopark, která přizpůsobila prostory na míru našich potřeb a připravila je pro nás k užívání ve velmi krátkém čase,“ řekla Jana Pícková, jednatelka společnosti Účetnictví on-line. S vyhledáním nových prostor pomáhal společnosti tým kancelářských nemovitostí 108 AGENCY, konzultant Ondřej Straširybka k pronájmu uvedl: „Budova Technopark se nachází pouhých 50 metrů od původního sídla, a společnost tak zůstává v lokalitě, kde je již etablována. To byl také jeden z hlavních požadavků na nové prostory. Jedná se o přízemní jednotku se dvěma vstupy, z nichž jeden slouží pouze pro klienty a druhý pro zaměstnance společnosti, což je dalším benefitem, který například předchozí prostory nenabízely.

Účetnictví on-line, s.r.o. zajišťuje komplexní účetní a daňové služby s unikátním online přístupem, díky kterému mají klienti společnosti své účetnictví neustále k dispozici. Účetní systém nabízí nejen přehled všech přijatých a vydaných dokladů, ale také aktuální účetní a daňové ukazatele. Všechny služby jsou dostupné nepřetržitě každý den včetně víkendů. Společnost dále doplňuje své služby o odborné konzultace a poradenství.

Technopark je pětipodlažní budova se dvěma podlažími v podzemí, jež byla postavena v roce 2003. Nabízí celkem 7 500 metrů čtverečních moderních administrativních prostor, k nimž náleží 163 garážových a venkovních parkovacích míst. Budova je umístěna v zavedné obchodní zóně v Pekařské ulici v Praze-Jinonicích, odkud poskytuje výbornou dostupnost osobní i veřejnou hromadnou dopravou jako i veškeré služby v přímém dosahu.

Více o společnosti Účetnictví on-line na webových stránkách www.uol.cz.