www.108realestate.cz logo

108 AGENCY je držitelem ceny HOF Awards 2019

Slavnostní vyhlášení HOF Awards pro rok 2019 se konalo 4. dubna v pražském hotelu Marriott. Na základě vítězství z loňského roku se 108 AGENCY probojovala do finále a získala prvenství v kategorii Best Warehouse Real Estate Agency. V průběhu roku 2018 pronajala společnost více než 100 000 m2 skladových prostor na Slovensku a přesáhla 300 000 m2 v České republice. Prostory o rozloze 20 000 m2 a více využívají například společnosti Huajie Development, Yusen Logistics, Panalpina a Tamda Foods.

“Rád bych upřímně poděkoval celému týmu 108 AGENCY za skvělou práci a odhodlání a také všem našim klientům za projevenou důvěru. Jsem velmi rád za vítězství, které potvrdilo trend posledních let, kdy jsme v České republice dokázali vyhrát třikrát v řadě a v loňském roce poprvé na Slovensku. V budoucnu se plánujeme soustředit i na další okolní země. Je to pro nás obrovský závazek a silná motivace k tvrdé práci do dalších let”, říká Jakub Holec, jednatel 108 AGENCY.

108 AGENCY se v prestižní realitní soutěži ve střední Evropě CIJ Awards pravidelně umisťuje na předních pozicích již od roku 2015. Česká i slovenská pobočka zvítězila v průběhu posledních čtyř let hned v několika kategoriích. V roce 2018 například vyhrála 108 AGENCY Slovensko cenu CIJ Best Warehouse Lease za zprostředkování pronájmu industriálních prostor o rozloze cca 40 000 m2.

Ocenění Hall of Fame je organizováno nakladatelstvím Roberts Publishing Media Group a sdružuje profesionály z oblasti nemovitostí a týmy z celé střední a východní Evropy, které spolu soutěží o cenu Best of the Best HOF Awards ve více než 30 kategoriích. Každý rok se nominují vítězové z předchozích CIJ Awards. Tyto série soutěží se konají v České republice, Maďarsku, Polsku, Rumunsku, Srbsku a na Slovensku.